Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, mi az ideális méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, mi az ideális méret a nők szerint, végre be lehet fejezni az ilyen jellegű kérdések kiírását?

Figyelt kérdés

[link]


A kutatásban résztvevő 75 nőt külön megkérdezték arról, hogy egyéjszakás, illetve hosszútávú kapcsolatban mi az ideális farokméret.

Az eredmény:

hosszútávú kapcsolatra a 16 cm hosszú, 12.2 cm kerületű farokméretet tartották ideálisnak

egyéjszakás kapcsolatra a 16.3 cm hosszú és 12.7 cm kerületű farokméretet tartották ideálisnak


Na innentől kezdve mindenki el tudja dönteni, hogy az övé túl kicsi, túl nagy, vagy pont jó.


2017. jún. 22. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hmm látszik, hogy a kérdezettek között nem volt gyakori kérdéses nő :D

Itt csinálták volna a felmérést, oszthatnánk kettővel.

2017. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

A férfiakat miért nem kérdezik meg, hogy számukra milyen az ideális hüvely?

Mert nem ez a lényeg.

Mindig minden arról szól, hogy a pasinak mekkora. Senkinnem tehet arról, hogy mekkora, mert ezzel mindenki születik. Egy kérdésben sem láttam még olyat, hogy lány kérdezné, hogy nem gond e ha csak 8cm hosszú és 3cm átmérőjű a hüvelyem. Talán mert nekik ez nem olyan fontos.

Buta ember az, aki felvág a nagy farkával, mert az nem az ő érdeme. A kis méretű hímtagúak pedig hiába teszik fel itt is a kérdést, hogy mekkora az ideális, meg fog e még nőni. Nem ba..ki nem fog, ha csak nem kötöd egy traktor után hogy húzza.

Szóval a lényeg, hogy igaza van a kérdezőnek. Száljatok le végleg erről a témáról.

2017. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne a pletyka rovatot olvasd.
2017. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Én is csináltam felmérést, az itt válaszoló nők alapján 17.3cm jött ki. Egy másik magyar fórumon meg 17.8cm. Míg az átlag 13-15cm. Szóval mégiscsak a nagy az ideális.
2017. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak a különbség az, hogy a nők kb. nem nagyon tudják így fejben elképzelni, hogy 17 centi az mennyi is, ebben meg, amit én linkeltem, konkrétan a kezükbe adták a különböző méretű műbrokikat, és abból választottak.
2017. jún. 22. 12:12
 6/15 anonim ***** válasza:
A lényeg annyi, hogy a kisfarkúakra (11-13cm és 3,5cm vékony), mindig selejtként fognak tekinteni és minél hamarabb szabadulnak tőlük, ha nincs VALAMI ok (pl pénz) amiért érdemes mellettük maradni.
2017. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, a nők valóban nagyobbnak gondolják valamennyivel, ezek szerint 1-1,5centivel. De még így is átlag feletti. A kerület egyébként meglepően alacsony, pedig eddig azt hallottam az fontosabb.
2017. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 17 de a párom szerint jó volna ha 1-2centivel nagyobb lenne! Szerintem attól is függ, hogy hány cm a nő. Párom 178cm
2017. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez az idealis, nem idealis dolgok eleve hulyeseg. Vonok egy parhuzamot a magassaggal. Azert, mert valaki az atlagnal alacsonyabb azt jelenti, hogy szarabb is? Bullshit.

Egy no kepes elmenni egy mutatoujjtol is, ha valaki szexi es esetleg meg szerelmes is vagy bele, edes mindegy, hogy mekkora a penisze vagy a melle stb.

2017. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%

"Egy no kepes elmenni egy mutatoujjtol is"


Te tényleg ennyire hülye vagy?

Az ideálisról van szó, nem az aljáról...

2017. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!