Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ma vajon ki lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ma vajon ki lenne a jobb nő?

Figyelt kérdés

Ugye régebben Britneyt többször választották a "legjobb nőnek.


[link]


Aztán az egyik nagy ellenfele Christina Aguilera volt.

[link]


Jessica Simpson

[link]


Kaley Couco

[link]


Szerintetek ma mi lenne a sorrend a képek alapján, a pophercegnő meg tudná tartani a trónját?



2017. jún. 18. 13:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha kérhetem indokoljátok is meg hogy mért az a sorrend ami.
2017. jún. 18. 13:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem az esetem, de én Jessica-t raknám első helyre, utána Britney, Couco és Christina (ő meg abszolút nem is jön be semmilyen szinten). Lehet te szebb vagy az összesnél csak nem raktad közéjük magad :)
2017. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A gerillan kivul mind3at szurnam.
2017. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Christinat sose ertettem miert tarjak olyan jo nonek nekem sose tetszett... Britney top 1 marad kozuluk :) aztan jessica. Couco a 3. O sem jon be tulzottan. de egy jenifer lopez mar mas teszta :D
2017. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a fa szért csak szőkék vannak?

Én szőke srác vagyok és a sötét hajú (barna/fekete) nők jönnek be a legjobban.


De ha már ebből kell választani, akkor az utolsó, Penny a bigbang-ből.

2017. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kaley Couco nekem sose tetszett az agymenőkben se értettem, hogy a dögös pincérlánynak miért őt választották. Összképileg nem rossz amúgy de az arca nem tetszik. Christina Aguilera egyáltalán nem jön be nekem nagyon műnek hat és nem is szép. Britney és Jessica mindkettő bejön, ők egy kategória nehéz dönteni. De amúgy mivel mindenkinek más a 10/10 es nő ezért nincs legszebb nő, maximum olyan ami majdnem mindenkinek bejön.
2017. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül Britney a legszexibb, de amúgy nekem Geri Halliwell kb. az álomnő.
2017. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


vagy ha nem ő, akkor Tila Tequila de ezek a felsoroltak, nekem nem jönnek be, nap mint nap látok olyan nőket akiket ÉN vonzóbbnak tartok, ezért hülyeség ez az egész... szubjektiv

2017. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jessica fel probálnám. A többi már megvolt 😅
2017. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Manapság azért nem néznek ilyen jól ki, mint ezeken a régi képeken :) Britney nagyrészt összeszedte magát, a többiek nem igazán. De jó is volt a dirty-s Christinára kiverni :D
2017. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!