Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg lehet jatszani egy lanynal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet jatszani egy lanynal h elmegyek ugy h ne vegye eszre h nem mentem el?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Hogy akarsz úgy elmenni, hogy közben nem mentél el?


Ha meg akarod játszani, az elég nehéz fiúként, kizárólag akkor tudod megtenni, ha a lány SEMMIT sem tud a szexről, a férfi nemi szervről, az ejakulációról, vagy pedig teljesen öntudatlan állapotban van.

2017. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Punciba meg tudod.
2017. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Kamuzni akarod az orgazmust. Nézd ha ekélvezel és kihúzod akkor kifolyik a felesleg. Ha gumi akkor meg benne van. Másrészt érezni ahogy lüktett egyedül a lüktetést tudod el játszani. De spermát honnan szerzel? 23 L
2017. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem szokta megnezni hogy kifolyt e vagy nem.
2017. jún. 18. 12:29
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok tudni elelvezni:/ o elvezi nekem az eleg csak nem akarom h ugy erezze nekem nemjo. Nem miatta nemjo hanem egyeb okok miatt. Elobb utobb orvoshoz kell mennem ugyis.
2017. jún. 18. 12:33
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Én se nézem meg hogy ki folyt e a g...ci hanem ÉRZEM!!!
2017. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Persze, sötétben csináljátok elrejted a haverod a sarokban, dugod a nődet, majd szól neki forduljon doggy-ba, ekkor szólsz a haverodnak, hogy csere. Így te elmész és a nőd sem veszi észre, hogy elmentél, mert tovább kapja az ívet hátulról.
2017. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszéled meg vele? A lányok többsége értelmesebb és nem fog kiröhögni ilyen miatt. Persze van kivétel, de te tudod, hogy ő milyen agyi szinten. Nehéz téma az biztos. Párom sem szívesen mondta el hogy be van gyulladva a prosztatája. Le is osztottam azért, hogy nem akarta elmondani. Azóta bármi van simán elmondjuk egymásnak, hisz erről szól. Joga van tudni a csajnak itt is, hogy mi a bajod és milyen okból van az ami van. Te tudod, hogy ő mennyire megértő. Szerintem ne akarj eljátszani semmit se, mert abból tuti baj lesz. Az egy dolog hogy a csaj meg fog haragudni és szarul fogja érezni magát, de lehet nagyon magára is fogja venni. Beszélj vele!
2017. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Hazudozás és megjátszás helyett inkább kommunikálni kellene. Ez fel se merült benned?!

20N

2017. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem fogja szerintem elhinni mert már szóba került és mondtam neki hogy tuti orvoshoz kéne mennem( azt h pontosan mi a bajom nem mondtam el) de neki meggyőződése h rástresszelek, és először amikor megtörtént ez a dolog kb 2 órán keresztül próbálkozunk és nem siekrült nekem, neki többször is, és ekkor is tökre kivolt h biztos nem tetszem neki. Am meg nekem kvára nem erről szól, nagyon bejön meg minden szeretem a személyiségét is, nem csak a testét, na mind1. Azóta azt hiszi h rástresszelek a dologra és azért nem tudok elmenni, vagy nem tudom. Nem hoztam szóba azóta. Am meg azért nem fogok tudni elmenni, mert akármennyire is nedves, nekem merev állapotba ha nagyon hátra húzom akár kézzel akár máshogy akkor feszül, fáj, és ekkor elkezd lankadni normális esetbe. Szex közbe annyira nem lankad le hogy ne tudjam csinálni, de pont annyira hogy ne tudjak elélvezni. Mindig amikor a bőr elér egy bizony szintet hátra fele, nekem húzodik. Magamnak meg tudom oladni hogy úgy csináljam, de szex közbe nem tudom. Szal ennyi a sztori, nekem is jó egy szintig, de nem tudom így befejezni soha, előbb fáradok el. szóval ennyi a történet.
2017. jún. 18. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!