Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti, h vonzódtok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti, h vonzódtok egy nőhöz szexuálisan mi az az ok, ami miatt nem léptek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a nö is egyedülálló,ti is,van egy kis korkülönbség,de egyikőtöket sem zavarja.
2017. jún. 15. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad abban az esetben nincs hogy nem lépnék, csak rosszul kezdted, mert egy Férfi tuti lépne ilyenkor.
2017. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 másodpercet nem gondolkodnék.
2017. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok már ,kösz!
2017. jún. 15. 10:18
 4/7 anonim válasza:
Ha ő nem lép akkor lépj Te:)
2017. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem híve az egyéjszakás kalandoknak, komoly kapcsolatot viszont most nem akar. Egészségügyi okokból ideiglenesen vagy véglegesen problémája van a potenciájával. Lehet, hogy mégsem kölcsönös a vonzalom, vagy ő nem érzi úgy, hogy lenne esélye nálad. Lehet épp kialakulóban van egy másik kapcsolata és ez miatt nem lép. Igazából találgatnánk napestig, a választ csak ő tudja neked megadni, szóval ebben az esetben talán lehet, hogy mégis neked kellene megtenned az első lépést.
2017. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, de válaszolok. Sok oka lehet, egyén és helyzet függő. Nekem volt olyan pasi, akinek olyan barátnői voltak előtte, akiket csak el kellet vinni minden nap étterembe, havonta wellnesbe, oszt jó van. Utólag vallotta be, hogy megijedt attól, hogy engem komolyan kellene vennie, mert ezek a dolgok engem pont nem érdekelnek.

Olyan is volt, aki azért nem lépett, mert kollégák voltunk, és az tabunak számított nála.

Meg az is lehet, hogy baráti társaságban gerjed rád valaki, de komolyabbat nem akarna, így nem kockáztatja a barátságodat.

2017. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán félek kezdeményezni, mert eddig mindig beletört a bicskám az ismeretlen nőkbe. Eddig csak a netes ismerkedés vezetett nálam eredményre.


26/F

2017. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!