Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket izgatna, ha elvihetnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket izgatna, ha elvihetnétek a barátnőtöket egy gangbang-re?

Figyelt kérdés

Neked tetszene, ha látnád, hogy rajtad kívül több pasival is van egyszerre a barátnőd? Örülnél olyan barátnőnek aki nyitott lenne erre?


F



2017. jún. 13. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindenre nyitott vagyok és örülnék egy gangbangnek :) 21/N
2017. jún. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.. nagyon.
2017. jún. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen izgatna, nagyon sokat is foglalkoztunk többes szex gondolatával és ki is próbáltuk már a swingert, és a másik párral való etye-petyét.

De óriási a különbség a fantázia és a valóság között. Kb mint amikor 15 évesen szűzként elképzeled, hogy milyen szexelni.


Nem mondom, hogy nem fogjuk megcsinálni, de kb annyira ritka lenne a lehetőség össze hozni egy ilyet mint a fehér holló. Nem azért, mert nem találnánk 3-4 kanos kiéhezett pasit, hanem nagyon nehéz olyan pasit találni aki:

- szimpatikus mind a kettőnknek

- teljesen kiegyensúlyozott szexuális téren

- jó az ágyban, fizikailag is szexi (mert miért csinálnánk egy csúnyával/bénával)

- el tudja különíteni a szexet az érzelmektől


És ebből többet is találni?!?


Őszintén, még Swinger klubban, amikor olyan pasival kavarodtunk aki szinte egész életében swingerkedett, még ő is meg volt kattanva és többet vélt látni egy flörtbe mint ami való, ami halál kiábrándító. El sem tudom képzelni mit tudna látni egy "tapasztalatlan" pasi.

2017. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"De óriási a különbség a fantázia és a valóság között. Kb mint amikor 15 évesen szűzként elképzeled, hogy milyen szexelni."


A 15 éves szűz is elkezd gyakorolni, aztán belejön. Szerintem egy normális brigáddal kell tartani a kapcsolatot. A swinger club számomra kiábrándító volt, elég furcsa arcok jöttek össze.

Nem tudom, hogy hol vannak ilyen barátnők. :)

2017. jún. 13. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a swinger klub neked kiábrándító volt, akkor mit gondolsz milyen egy online összehozott találka?

Most tényleg tapasztalatból beszélek, de Swingerben legalább olyanok vannak akiknek nagy valószínűséggel tapasztalatuk van többes szex/párcsere/gangban és hasonló téren. Lehet tényleg már százszor csináltak hasonlót. Vagy legalább olyanok akik megtették az első lépést a fantázia iránt.

Persze vannak a szingli pasik is (nem tudom te hogy voltál). Mi ha mentünk, akkor páros estére mentünk, ahol max 4-5 szingli pasit engedtek be, de belőlük is bőven elég volt. Egyszer mentünk nyitott éjszakára, nagyon nagyon rossz volt, annyi kiéhezett nyáladzó pasi...

Szóval még az a 4-5 is sok volt, nagyon látszódott, hogy régen nem szexeltek, nem tudták mit csináljanak, oda pofátlankodtak minden hova és egész végig a szexelő emberek mellett somfordáltak, hátha leesik nekik egy-két morzsa.


Szóval ők a "tapasztaltak"


Emellett vannak az online keresgélők, akik nyílt gabalyodást eddig csak monitoron láttak és annyira kakukktojás mind, hogy inkább elkerülöd őket. Lehet 10-ből 1 normális, de egyszerűen amikor már 30 levelet váltottál és óriási csalódások, akkor abbahagyod. Ja és a legtöbb teljesen kezdő, a legtöbb évek óta nem szexelt és a legtöbb már nagyon régóta szingli és semmi elvárása nincs, addig amíg szexhez nem jut. És ha kisujjadat nyújtod már bombáznak is a nyeszlett farok, sörhas és halál szőrös képekkel és eléggé ocsmány szövegekkel aminél egyértelműen beigazolódik, hogy ez csak egy kiéhezett kan, aki egyből lenyugszik és megijed ha elsül.

És te, mint fiatal, attraktív, kiegyensúlyozott pár, hát neked van egy szint amit meg kell ütni, különben mi értelme? Akkor inkább maradsz otthon és jól elvagytok együtt.


Szóval a klubban legalább van felhozatal, első szűrésen átestek (hogy nem csak a szájuk jár, hanem tényleg képesek lépni) és legalább élőben le tudod csekkolni őket egy pohár pia mellett.


Amit még megtanultunk, hogy hiába tudja mindenki mi a Swinger és egy kategória alá sorolja ezt a fantáziát, teljesen különböző emberek vannak ott, teljesen különböző vágyakkal. Nagyon nehéz olyan párt/partnert találnod aki hasonló értékrenddel van és ugyan azt akarja mint te. Csak két esetet írva: Egyik fiatal pár (pici gyerek otthon nagyszülőknél) és ők legális megcsalást kerestek. A nő menjen egy idegen pasival egyik szobába, a pasi egy másik szobába valakivel és a végén találkoznak.

Vagy a másik, egy pár akik "egy helyen akarnak maradni egymás mellett", de amikor elkezdődik a dolog, akkor úgy ahogy van letojják a párjukat és mint ha ott sem lenne. A pasi annyira rá van cuppanva a másik csajra és annyira ignorálja a párját, hogy az már másoknak ciki.

Harmadik típus olyan, hogy párcseréznek, egymás mellett, de ahogy meglátja a pasi, hogy nem úgy dugják a feleségét mint ahogy ő szereti, vagy nem nyög eléggé vagy csak nem abban a pózban van, máris közbeszól, kicsapja a hisztit stb. És ezek tényleg létező személyek, szóval HALÁL nehéz keresni ilyen fantáziákra partnert, ha neked már elvárásaid vannak.


De visszatérve, akkor is ez egy nagyon jó fantázia és hacsak nem érdekel, hogy kik azok a pasik, vagy arra gerjedsz, hogy pocakos, öregebb, teljesen kiéhezett pasik vannak, akkor ez a fantázia nem igazán fog össze jönni MAX ha annyi Swinger ismerősöd van már, hogy kiválogatod magad.

(Egyszer élesben láttam egy, mondhatjuk, Gangbanget, ahol a csajt a pasija kirakta és sorban mentek át rajta a pasik. Látszólag a pasi fantáziája volt, csajnak nem igazán volt izgató, közben fogta a pasija kezét és csak azt láttad, hogy a pocakos pasik szépen állnak sorban és amikor odaérnek löknek úgy 4-5öt és annyi, mennek tovább, még meg sem köszönik, szépen haladnak kifele, mintha WCről jönnének. Még ott sem maradnak nézni vagy valami, tényleg mintha mi sem történt volna. Elején érdekes látvány volt, de ehhez tényleg már Fétish kell, hogy élvezd)

2017. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem jobban bejött amikor neten hoztam össze. Alapból útálom a vendéglátósokat meg a sok kiéhezett vén f....t.
2017. jún. 13. 13:19
 8/9 nejdugás válasza:
Persze, hogy izgat, feleségemet is. Gyakoroljuk is rendszeresen.
2017. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "régi módi" vagyok, de ha a nem létező feleségemet valaki elkapná és megcsinálná előttem akkor le sem írom, hogy "véletlen" mi történne azzal az emberrel. De szerintem jobban járna ha átszabná az arcát és elköltözne argentínába.
2017. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!