Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a heterók akik annyira a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a heterók akik annyira a melegfelvonulás ellen vannak miért nem szerveznek heterófelvonulást?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom,hogy "hú de hát mi heterók sem csinálunk heterófelvonulást",ők miért nem csinálnak?

2017. jún. 13. 00:45
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
A meleg felvonulás célja az kéne, hogy legyen, hogy bemutassák milyen sokan vannak és hogy normálisak, nem az, hogy ilyen túlszexualizált, gyakran bdsm-es ruhákkal, dildókkal, csokifaxxal felszerelt aberrált bagázs provokálja a népet. Persze csinálják csak nyugodtan, joguk van hozzá, de épp az ellenkezőjét érik el.
2017. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
91%
Van benne valami... ahogy állunk, lassan már a normalitást is reklámozni kell.
2017. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

100% elfogadom, hogy ha valaki homoszexuális, csak nem értem miért kell felvonulást és karnevált rendezni azért, hogy mindenki arcába nyomják a fenéknél kivágott bőrgatyát?


Amit te mondasz és kérdezel, olyan "van". Ezt grill partik, majálisok, találkozók és hasonlók keretében oldják meg azok az emberek, akiknek van valami közös hobbijuk/meglátásuk/felfogásuk/beállítottságuk.


De nem vonulnak fel és provokálnak. A provokáció miatt nem szeretik az emberek ezt a felvonulást.

2017. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 Ramone ***** válasza:
49%
Mert a hetero felvonulásban semmi polgárpukkasztó nincs... A b*iknak nem az a céljuk ezen a felvonuláson hogy elfogadtassák az aberráltságukat a normális emberekkel hanem az hogy kapjanak pár atyai pofont és akkor lehet taknyos orral dülledt szemmel mutogatni az emberekre hogy "bezzeg a csúnya hetero bánt mert más vagyok" :) ez a fő cél, a polgárpukkasztás és az emberek tűrőkèpessègènek a tesztelèse :)
2017. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
56%
Mit zavar mindenkit a felvonulás? Én egyre sem mentem el, így gyakorlatilag semmi problémát nem okozott az életembe, nem értem más miért csinál belőle ekkora problémát
2017. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
50%

Az egész világ egy rohadt hetero felvonulás, hová kéne még vonulgatniuk?

Az a megjegyzés meg, hogy a heterok nem akarják az utcára vinni a szexualitásukat olyan hihetetlenül aljas, hogy leégne a képemről a bőr, ha én írtam volna.

2017. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
20%

Ha tényleg annyira zavar sokakat ez a felvonulás, aznap nem kell odamenni.

Amúgy meg mindenki az utcára viszi a szexet. Az is az mikor csókolóznak, kézenfogva járnak. Nincs ezzel gond, ez az élet része.

Az megvan mindenkinek, hogy sok meleg tudós és művész van? Hogy az enigma feltörését annak idején egy meleg angolnak köszönhették?

2017. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
68%
de mi? :DDD ti voltatok már valaha melegfelvonuláson, vagy csak képeket láttátok róla? nagyon úgy tűnik, hogy sose voltatok ott ténylegesen, mert akkor nem mondanátok ilyen hülyeségeket. elárulom, hogy azokon a képeken mindig az a kb 20-30 ember szerepel, akik provokálóan néznek ki, mert ők az érdekesek, ezért őket fotózzák le. ez minden eseményen így van, a fotósok nem az átlagembereket szeretik fotózni, hanem a feltűnő dolgokat. rajtuk kívül a felvonulók 99%-a mosolygós, átlagos biciklis fiatalok, gyerekek, szülők, nagyszülők, kutyák, stb.
2017. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Arról bezzeg sose beszélnének, hogy egyik évben biztonsági intézkedéseket kellett tenni a felvonulás után (pl nem utazhattál egyedül a metrón, és nem lehetett rajtad szivárványszínű kiegészítő) mert a heterofelvonulók konkrétan meg akarták lincselni a melegeket :)

Jó is az ilyen... Bezzeg az senkinek nem szúr szemet, hogy nem tudsz úgy végigmenni egy utcán, hogy ne lenne plakátokon reklámozva valamelyik éden hotelhez hasonló szörnyedvény, aminek az a lényege, hogy mindenki mindenkivel kavar, a szereplők meg azzal dicsekednek, hogy többszáz emberrel szexeltek már... Még hogy a heterok nem hangoztatják a szexualitásukat, az eszem megáll...

2017. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Egyébként azt tudjátok-e hogy a melegfelvonulást az 1969-es Stonewalli lázadás emlékére tartják meg?

Amúgy meg az egész melegfelvonulásból miért csak a magamutogató egyéneket veszitek észre? Ott vannak körülöttük több százan de mégis csak azt a néhányat látjátok csak...

Én jómagam sose mentem el a melegfelvonulásra,így nem is avatkozott bele az életembe. Nem nagyon érdekel,hogy mi történik egy várossal arrébb,amihez egyátalán közöm nincs,így nem is zavar. (csak tudnám miért zavar egyeseket az,hogy az ország másik felén felvonulnak olyan emberek akiket az életben nem láttak egyátalán...)

Sokan azt mondják,hogy a heterók nem hangoztatják a szexualitásukat. Akkor kérem sétáljanak végig egy városon (nem szellemvároson,hanem olyanban amelyben laknak is) és kerüljék el a heteró dolgokat. Kishíján lehetetlen. Mindenfelé emberek,akik egymás kezét fogják,megpuszilják egymást. Nézd,azon a plakáton egy majonézt reklámoznak! Ebben biztos nem lesz semmi heteroszexualitás! Ja várj,az anyuka meg az apuka ott ül az asztalnál a gyerekeikkel és éppen eszik az imént említett majonézt...

A médiumokat (pl tv-t vagy internetet) szerintem hagyjuk,azokból is ömlik a heteroszexualitás.

Én csak azt nem értem,hogy ha az ellentüntetőket ez zavarja akkor miért mennek oda? Mondják,hogy "melegfelvonulás fúj",de akkor miért foglalkoznak vele?Nem lenne egyszerűbb hagyni hogy az év 365 napjából 1-et felvonuljanak? Tojásokkal dobálják a melegeket,de miért? Miért nem megy haza és süt belőle tojásrántottát? Jól is lakna,nem csak a pénzt dobná ki az ablakon,és melegekkel se találkozna.

2017. jún. 13. 19:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!