Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lazuljak el és csinálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lazuljak el és csináljak mindent úgy ahogy kigondoltam?

Figyelt kérdés

Az a baj nagyon szégyenlős vagyok mert előző barátom tönkre tett de mostaninál már nem szeretnék "bolondot csinálni magamból". Szexnél nem nagyon tudok ellazulni, zavar ha fogdos mert zavar, hogy nem tökéletes a testem, bár őt így is izgatja és neki így is tetszik, de ettől függetlenül is szégyenlős vagyok. Mondja vegyem le a melltartóm, de semmi mellem ezért nem akarom levenni (nagyon szégyellem) de fogdossa melltartóval és mondja jó mellem van (de hogy higgyem ezt el? minek mondja ha ne igaz?)

És szexnél én is szivesen kezdeményeznék, leteperném tudom tetszene is neki de én ilyet még sosem csináltam csak elképzeltem hogy történne ha csinálnám. kiváncsi lennék mit szólna de nem merem mert félek hogy béna vagyok vagy olyat csinálok ami ne esik neki jól :(

Fiúk ti minek örülnétek ha bnőtök kezdeményezne? Miket csináljon? Lépésről lépesre ha kérhetem írjátok le :)

Köszönöm szépen :D (egy tapasztalatlan 18 éves lány)



2017. jún. 11. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy neked nem tetszik a melled,neki még tetszhet.Ha nem tetszene nem mondanà,nem lenne veled.Ő férfi szemmel làt,nem úgy mint te magadat.Legyél laza,ösztönös.Csinàld amire vàgysz.Neki biztos tetszeni fog.Ha nem akkor ugyis szól.
2017. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Es, ha benazol? Mi van akkor? Mindenki benazik, ha nincsenek meg osszeszokva. A pasi se fogja tudni, hogy neked mi fog jol esni vagy mi nem. Ha nem jo, akkor majd szol, hogy hogy csinald, hogy jo legyen. Ennyi. O is emberbol van, szorongasokkal, gatlasokkal, aggodalmakkal, mint mindenki mas. Keep calm.
2017. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kettesben filmeztek mondjuk, akkor kezdj vele csókolózni hosszan. Majd amikor érzed ,hogy beindult ülj az ölébe. Innen már értenj fogja. Amúgy pont ez van velem is :). Vagyis ez volt.. Az első pasimmal takargattam magam. Most meg úgy vagyok vele , hogy nem érdekel.. Nem magamat figyelem, hanem a páromra koncentrálok, hogy milyen jó vele. 20/L
2017. jún. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!