Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érettebb hölgyek is kedvelik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb hölgyek is kedvelik és igénylik a mellsimit, mellbimbó szopogatást? F/28

Figyelt kérdés

#mellsimi
2017. jún. 10. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom mit értesz az érett hölgy címszó alatt, én mondjuk a magam 30 évével mondjuk egy tinédzsernél biztos érettebbnek számítok, de szerintem ha a 30-as, 40-es korosztályra gondolsz, tuti ott is mindenkinek jól esik a mellek kényeztetése, hisz jól esik. Ez nem korfüggő szerintem.
2017. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem szeretem. Szinte csak azt élvezem,mikor markolásszák. A siminé,meg a szopogatásnal sokkal.jobban esik a csipkedés. Pedig nem szeretem az erőszakos dolgokat.
2017. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából arra gondoltam, hogy idővel ez az erogén zóna elveszti varázsát és már nem annyira tud izgató lenni a mellkényeztetés, mint korábban, de akkor ezek szerint eleve vannak akik szeretik és vannak, akik nem, mostmár csak pontos statisztikai adatokra lennék kíváncsi :-)
2017. jún. 10. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 30 vagyok, azt sem szerettem soha ha hozzáérnek, nem még a többit
2017. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazi észlény vagy.Neked kevésbé érzékeny a farkad 18 éves korodhoz képest?
2017. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,40 évesen mennyire szàmítok 'érettebbnek'.De semmivel sem kevésbé érzékeny,sőt!

És igen,szeretem a simit,szopogstàst főként.

2017. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28 éves létedre úgy beszélsz mintha 12 lennél :D
2017. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg van alapja kérdésnek, mert pont hogy 18 évesen teljesen más az ingerküszöb, kis túlzással már attól erekcióm volt, hogy hozzámért egy nő, ma már ennél több kell.
2017. jún. 11. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!