Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől van az, hogy tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy tetszenek a nálam 40-50 évnél idősebb férfiak?

Figyelt kérdés
A saját korosztályomat nem tartom vonzónak,hidegen hagynak.Így viszont sose lehet normális kapcsolatom,mert ha összejönnék egy 60 évessel,30-40 éves koromra már özvegy lennék.Na meg azt hinnék az emberek,hogy csak a pénz miatt vagyok egy nálam jóval idősebb férfival,miközben nem is lenne gazdag.Mitől alakulhatott ez ki nálam? Apámmal,anyámmal,tesómmal nőttem fel,nem hiányolom ezt.
2017. jún. 10. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Aranyásó vagy.
2017. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom. Vidd lejjebb 10 évvel idősebbre. Hány éves vagy?
2017. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom az vonzalom.... magadnak sem tudod megmagyarázni, másnak meg nem is kell.
2017. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Jöjj össze velem, még csak 42 vagyok..:)
2017. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Te mennyi vagy most?

Pontosan mi vonz bennük?

2017. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Mi itt nem fogjuk tudni megmondani, miért alakult ez ki így nálad. Valószínűleg valami olyat kaphatsz meg egy ilyen korú embertől (pl. türelmet?), amit mástól nem nagyon kaphattál meg. De ez csak egy példa, ezer más oka lehet, amit mi most nem fogunk kideríteni, mert nem ismerünk téged. Aki jobban ismer téged, és ért is az ilyesmihez, az bizonyára ki tudná deríteni az okát.
2017. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért,de egy rakás privátot kaptam.Nem nagyon reagáltam egyikre se,nehogy már azt higgyétek,hogy csak azért mert 40 felett vagytok,csakis azért már a nyakatokba ugrok...Nem ismerkedni akarok,meg amúgy is röhej,hogy valakivel beszéltem innét,majd abba maradt,erre írt nekem privátot emiatt a kérdés miatt,mondván,hogy ő idősebb.Holott,mikor beszéltem vele,még nem annyi volt.Ne írjatok privátot,mert semmi értelme.A normális válaszokat köszönöm.
2017. jún. 11. 08:34
 8/9 kovpet ***** válasza:
41%
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de örülök, hogy léteznek ilyen fiatalok mint te :)
2017. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És Te mennyi vagy? F./50+
2017. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!