Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti elmennétek megdugni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elmennétek megdugni egy bomba nőt?

Figyelt kérdés

Ha messze lenne akkor? csak szex lenne


mennék én csak nem tudom hogy kamu-e


ilyenkor mikre kell figyelni előtte?



2017. jún. 8. 13:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Előtte videóhíváshoz (skype, viber, messenger..) ragaszkodnék, ennélkül nem utaznék. Utázáskor meg Google térképen megnézném a környéket. Ha szakadt kenne, akkor gyanakodnék, hogy ki akarnak rabolni. Ha gyanúsan szuper lenne a csaj, meg a környék is, akkor meg gyanakodnék, hogy ott levágnak, mint egy disznót, és onnan hűtőtáskákban viszik majd el a szerveimet...
2017. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Küld át privátban!

Mennyire messze?

Bicskát vigyél!

2017. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
veszelyes lehet hogy bunozok csapdajaba setalsz, de te tudod.
2017. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Reális alapon ha te egy kis nyomi zsírkocka vagy akkor nem fognak bukni rád a bombanők, de ha hihető akkor egy próbát megér. Bár régen a Messenger videóhívása sokat segített az azonosításban.

Privátban küldesz képet róla? Képről meg lehet mondani hogy kamu-e vagy sem. sok csaj túl hülye ahhoz hogy át tudjon verni.

2017. jún. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A legtöbbje kamu. Már tapasztaltam én is. Még ha ad teló számot akkor sem 100%
2017. jún. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok egy nőbe, elmegyek a világ végére is. De egy kósza numera két km-t sem ér meg. Annyi nő van, mint égen a csillag, és ha nagyon összekapom magam, még manapság is (közel a 60-hoz) bármikor összekalapálok egy kalandot.
2017. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!