Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ötleteitek vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ROSEMARY1124 kérdése:

Milyen ötleteitek vannak a fiuk masztizasanak fokozasahoz?

Figyelt kérdés

Marmint hogyan lehet ott ilyen extrem dolgokat kitalalni ha lehet?

Amugy lany vagyok csak azert kerdezem mert a baratommal most ket hetig csak chaten "sexelunk" es ilyen feladatokat adhatunk hogy milyen videot kell csinalni meg minden es o nekem tok sokat tud de en nem tom hogy most milyen feladatot lehet egy fiunak adni masztihoz...köszi a valsozokat

L19



2017. jún. 7. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm.... hmmm... nem rossz, nem rossz.

Lássuk... én egy köcsög vagyok, szóval pontosan azt kapná feladatba, hogy nem verheti ki 2 hétig, de mindennap végig kell néznie a képeket és a videókat amiket küldök.

Szexchatelnék vele, a legmocskosabb dolgokat leírnám neki, de az lenne a feladata, hogy két hétig, egyáltalán nem érhet a péniszéhez, csak amikor pisil és csak amikor megmossa.

Minden más esetben szenvedjen és ágaskodjon egyedül. Kizárólag én érhetnék hozzá, amikor újra találkozunk. Ellenben ha jó fiú volt és kibírta, akkor beígérnék neki jutalomból egy olyan szopást, amilyenben még nem volt része. :D

De ez a saját beteg fantáziám.

2017. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van habár F ként lehet nehezemre esne de utánna kb egész nap a csajon lennék ;)
2017. jún. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a férfiaknál csak egy mód van. Látvány és kézimunka.
2017. jún. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy csináljon magának prosztatamasszázst😀 Hatalmas élvezéseghez vezethet😏😏😏
2020. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!