Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az perverzió, hogy nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az perverzió, hogy nekem kifejezetten a nagy hátsójú, kis/közepes mellű nők jönnek be?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 09:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Mivel a többségnek ez jön be, egyáltalán nem az
2017. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmi az alakom örülök,hogy van akinek kimondottan ez tetszik,én nem szeretem.De elfogadom,ez van.Szerencsére még elég arànyos,mert a mellem 75/b.Az nem nagy,de nem is lapos,mint az Alföld.Fenék kicsit szélesebb,de nem feltűnően.Majdnem homokóra alkat.
2017. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A magyar közízlés? Ilyen nincs:) Ahány ember annyi féle. Nagyon sokan vannak, akiknek a nagy mell, vékony derék, nagy fenék jön be. Sokaknak a közepes mell, vékony derék, nagy fenék, de ugyanúgy sokaknak a nagy mell, kis fenék... sorolhatnám még. Én speciel azok közé tartozom akiknek a fenék oly mindegy kategória, de mellekből a nagyokat szeretem. Így is sokan vélekednek és egyiket se lehet perverziónak nevezni.
2017. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem mondanám "perverziónak", hanem inkább a külső alapján jönnek be neked a nők...

Ha valakinek nagy a feneke, kicsi a melle, akkor az faxa csaj, de az ellenkezője már "nem jó" és nem járnál vele, de ugyanez fordítva is igaz...

Ne azt nézzétek már, hogy egy nőnek mi mekkora, hanem hogy milyen személyiség!

Az a legfontosabb, nem a mell és fenék...

Ha lenne pasim és órákon át, állandóan a fenekem és a mellemet fogdosná, az már unalmassá válna számomra és elküldöm az ilyen ürgét a fenébe!


17/L

2017. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Scav ***** válasza:
Kit érdekel? És ha perverzió? Akkor megváltozol? Nem. Akkor meg?
2017. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!