Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szereti ha a lány dominál?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti ha a lány dominál? 22/L

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok hogy jól meglovagol, arcodra ül stb. Kort is írjatok

2017. jún. 5. 10:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám. 38f
2017. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Mindig is érdekelt, de ahogy elnézem mostanság egyre népszerűbb
2017. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Válaszokat kérnék nem priviket :'D és persze a miértekre vagyok kíváncsi hogy mit élvezték benne..szeretitek a megalázást vagy azt hogy segítetek a női kielégülést?
2017. jún. 5. 10:18
 4/44 anonim ***** válasza:
Én imádom, de csak akkor, ha alapvetően aranyos és kedves az illető, és csak így perverz értelemben vagányabb. Számomra ilyen az álomnő/lány. :)
2017. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne, csak elég ritkának érzem az ilyen lányokat.

Mondjuk tény, hogy te még a finom, light-os dominaságot írtad le. Engem ettől sokkal perverzebb dolgok érdekelnek, mint sub pasi. "Sajnos..." :$

/Talán ezért is megy nehezen a párkeresés./


29/F

2017. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
én, csak dugja is meg a fenekem :) F
2017. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Ez belefér, sőt! :)
2017. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Szeretem ha a nő dominál 28/f
2017. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja kérted a miértjét is. Férfiként egy nőtől a gyengédséget, puhaságot, kedvességet, odaadó szeretet várom el, természetesen mindezt én is megadnám neki. De ha azt látom, hogy nyitott a picit vadabb huncutságokra is, az pont az a része a nőnek, ami számomra igazi nővé varázsolja. Mert van két dolog a nemek között, az egyik a személyiség, a férfi legyen erősebb, a nő gyengébb, de a közös pont az a szex, meg a szerelmeskedés, ami szerintem többnyire hasonló kell legyen mindkettőben.
2017. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon imádok nyalni, és nagyon bele is tudom magam élni. Egy régebbi barátnőm azt mondta, hogy valamikor olyan vehemenciával csinálom, mintha az életem múlna rajta. Ezért is imádom, ha az arcomra ül. Úgy beindulok tőle, hogy hihetetlen, és még az is tetszik, ha punciból veszem a levegőt :DDDD
2017. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!