Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Az elfenekelést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az elfenekelést tényleg szeretitek, és nem ítéltek el miatta egy pasit?

Figyelt kérdés

Azt tanították nekem mindig, és jómagam is azt mondom, hogy egy nőre nem emel kezet egy igazi férfi.


Exem egyszer megkért, hogy fektessem a térdemre és fenekeljem el. Nagy nehezen belementem, de amikor felszisszent, rögtön abbahagytam, mert megsajnáltam, viszont fura módon felizgatott a dolog.

Sajnos vége lett, mert állítólag nem tudtam elég kemény kezű lenni vele, de mint mondtam, nem akartam neki nagy fájdalmat okozni.


Alapjába véve tény, hogy ha azt kérte volna, hogy pofozzam meg vagy üssem ököllel, inkább elküldöm azonnal melegebb éghajlatra, de a tenyérrel fenekelésbe belementem.

Most viszont magammal sem tudok elszámolni, hogy kezet emeltem egy nőre, holott mindig is úgy gondoltam, hogy ez férfiatlan.


Tudom, hogy ő kért erre, meg tény, hogy kicsit fel is csigázott a szituáció, de ettől most rossz ember vagyok? :(



2017. jún. 5. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg egy dolog mindkét felet izgatja, és örömöt okoz, semmi probléma nincs.

Ez pl engem is izgat, viszont minden formájú megalázást elutasítok, mert azt nem bírom elviselni.

2017. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ítélem, ha valakinek ilyen vágyai vannak, mert a szexuális vágyak természetesek, de én nem vágyom rá és nem is engedném férfinek.
2017. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki szereti és kívánja, az el is várja. Ne legyen bűntudatod, teljesen más ha egy vita hevében emelsz rá kezet, mint amikor arra kér, hogy tedd meg...

Én imádom amikor a párom elfenekel és én is keményen szeretem :-)

2017. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ketté lehet választani a női verést és a fenekelést.

Én nem tudnám eltűrni ha egy férfi megverne, de szex közben a fenekelés az más, az izgató tud lenni, még ha annyira belelkesedünk, hogy jó piros lesz és hetekig látszódik a nyoma akkor is izgató tud lenni, legalábbis számomra. Tehát én is elvárom, ha fenekelésre kerül a sor akkor az fájjon is,de máshol nem engedném a verést és főleg nem engedném a pofozkodást, és egyéb megalázó helyzeteket, csicskáztatás stb.

23L

2017. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen más mintha egy vita folyamán emelné rá kezet, de érezd rosszul magad :) szerintem is izgató, nekem az is bejön ha folytogatnak vagy ha befogja a szám miközben nyögök
2017. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor azt tanították neked, hogy egy lányra nem szabad kezet emelni valószínűleg még kisfiú voltál. Ezért nem értetted volna, ha azt mondják, hogy nem szabad, de csak amíg ruhában van.

Gondolták, hogy majd ha nagy leszel, erre a kitételre rájössz magadtól.

2017. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!