Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok volt már valami?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok volt már valami? Szopás anál szex vagy bármi?

Figyelt kérdés
Sokat foglakoztatott a kérdés hogy azok a csajok akik még szűzek telejesen érintetlenek kort írjatok.

#csajok.sex.szűz
2017. jún. 1. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Én amikor még szűz voltam, nem voltam teljesen érintetlen. Már akkor is orálisan kielégített a párom, valamint én is őt. 19/L
2017. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#9 Azért kinyalni hagyd magad előtte.

Kérdezőnek meg:

"Szopás, anál szex" => Miért gondolod, hogy egy szűz lánynak előbb kéne a másik kedvére tenni, mint hogy számára élvezetes, orgazmushoz vezető dolog legyen?

(Bár ez a nem szűzekre is vonatkozik

...)

Szóval miért PONT ezeket emelted ki pl a nyalás helyett?

2017. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én beállok a teljesen érintetlenek sorába. :D

Az anál szex amúgy se bíztató, a szopáshoz meg kell egy bizalmi kapcsolat. Nekem legalábbis :)

2017. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóval sem mondtam, hogy ellene vagyok, bár ha így lenne, ahhoz sem lenne senkinek semmi köze (tudom, hogy manapság nagy divat lett elvárást csinálni abból, aminek elvileg vágyból és szabad akaratból kellene fakadnia, de én attól még így látom).

Egész egyszerűen arról van szó, hogy úgy érzem, számomra az ilyesmi jóval több bizalmat igényel, mint maga a szex. Nem folynék bele ennek az okaiba, nem is gondolom, hogy magyarázkodnom kellene, szerencsére enyém a döntés joga.

A nyalással egyébként úgy vagyok, hogy a pasira bíznám, mikor akarja csinálni, sem ellenkezni nem fogok, sem erőltetni a dolgot. Viszont ahhoz, hogy benedvesedjek, nekem néhány ujj tökéletesen elég, jobb napokon még egy szenvedélyes csók is.

#9 voltam.

2017. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Missi_Key ***** válasza:
34%
Öhm...a szüz azt jelenti még nem érintkezett sexuàlisan màsik emberrel...szal ja volt ez az akkor màr nem szüz.
2017. jún. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!