Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez igazi mell?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igazi mell?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik, a hölgy 22 éves. Gyanús, hogy nem valódi, de ilyen fiatalon csináltat magának szilikon melleket valaki?

De az is lehet, hogy csak simán ilyen szépséggel lett megáldva.



2017. máj. 31. 14:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az és milyen csodálatos cicik. o.O
2017. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Még kis kitérőnek, amúgy azt tudtátok, hogy a ronda lányoknak van a legszebb pinája általában? Csak mivel rondák így senki ne kíváncsi a pinájukra sem...és láttam olyan ronda csajt, hogy tényleg azt mondtam volna, hogy na jó.. erre olyan mellei voltak, olyan szép hegyesen állt neki a póló alatt és látszott, hogy az az igazi szép tenyérbe illő kerek , hegyes kemény cicik meg is keményedtem tőlük, csak a csaj arcára nem nézhettem, mert az lankasztó volt :D
2017. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%

"láttam olyan ronda csajt, hogy tényleg azt mondtam volna, hogy na jó.. erre olyan mellei voltak, olyan szép hegyesen állt neki a póló alatt és látszott, hogy az az igazi szép tenyérbe illő kerek , hegyes kemény cicik meg is keményedtem tőlük"


Ja, én is tapasztaltam már ilyet.

Szegény lánynak tényleg csúnya, férfias arca volt, de egyszer láttam meztelenül... ember.... olyan szép formás melleket még életemben nem láttam :-)

2017. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ezért nincs igazság, mert ahová kapsz egy jót máshonnan meg elveszi a természet :D Mondjuk mi a jobb, ha ronda vagy , mint a bűn, de 10/10-es melleket kapsz az élettől vagy szép vagy és kapsz egy csüngő mellet? Bizonyára a csajok a 2.-at választanák, mert megcsináltatnák a mellüket pénzből... na , de ha férfi vagy és mondjuk egy macsó kinézet mellé kapsz 8 centit merev állapotban? :D
2017. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Hát a képen az látszik, hogy a büszke tulajdonos nem egy bányarém. :)

Szerencsére én még csak egyszer futottam bele csúnya mellekbe, de elég válogatós is vagyok...

Most pont keresgélek barátnő után, mit nem adnék ilyen mellekért. :)))))

2017. máj. 31. 15:14
 16/25 anonim ***** válasza:
Azt hittem legalább ismered a csajt :)
2017. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Akkor már a barátnőm lenne. :)
2017. máj. 31. 15:21
 18/25 anonim ***** válasza:
Szinte 100%, hogy természetes. Sajnos a szilikon mellek szinte sose sikerülnek ilyen szépre, a többség olyan, mint egy labda.
2017. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Fú, de beverném közéjük, fullos mellek.
2017. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
38%
Haha! Lúzer! A szexrandin csakis kamuprofilok vannak! Hogy lehetsz ennyire ostoba....
2017. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!