Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal fiút szeretőnek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiút szeretőnek? Nagyon perverz?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, eddig mindig legalább 10 évvel idősebb párjaim voltak, most is ez a helyzet. Viszont nagyon izgatna, ha lenne egy 16-17 éves szeretőm. Akinek van ebben tapasztalata, milyenek az ilyen fiúk az ágyban? Oké, gondolom először nem bírják sokáig, de szerintem még az is cuki a maga módján, megvan a bája:) Később meg gondolom sok menetet bírnak, nem? És az ilyen korú srácok izgatónak találják a korombelieket, vagy csak tinilányokkal lennének együtt?
2017. máj. 30. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Én mindig is imádtam az idősebb lányokat, még most is szívesen elfogadnék egy 28-32 éves szeretőt! 16-17 évesen tényleg nem bírtam sokáig, gyorsan elmentem. Nem volt még tapasztalatom. De ez az évek során változott. 26/F
2017. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem minden kamasz srác lúzer az ágyban. Én pont nem ilyenfajta voltam amit keresel (18 évesen veszítettem el), de jó pár közeli jó barátom, osztálytársam volt, akik már 14-15 éves koruktól kezdve halálra kefélték magukat.

Csak példák: Olyan is volt, aki akkoriban járt 2-3 évig élete mai napig legnagyobb szerelmével, jóképű srác és gyönyörű lány, ha ezerszer nem szexeltek akkor egyszer sem azokban az években.

Másik srác már 16 évesen 20-nak nézett ki, nagyon izmos volt, barnás kreol bőre (nem cigány) és nyaranta már 16 éves korától kezdve a Balatonon dolgozott, évente egy tucat lány biztos megvolt neki.

Ők is pl mindketten elég tökös, magabiztos, jó dumás srácok voltak már akkoriban is és azóta is olyan emberek maradtak, mai napig jó barátaim. Nagyon sokat tanultam tőlük.


Én magam nem ilyen voltam és lassabban érek meg, de ismertem ilyen srácokat, nem csak hallomásból, de akik akkor is és mai napig is a top 5 legjobb barátaim közt vannak.


"És az ilyen korú srácok izgatónak találják a korombelieket, vagy csak tinilányokkal lennének együtt?"

Egy 16-17 éves srác megdugna minden csinos, 14-50 év közötti nőt megdugna a világon.


24/f

2017. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi ésszel szabadlábon. 😁
2017. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Korodbeli kisfiús kinézetű fiú nem vonz? 16-17 évesekkel nem csak az a gond, hogy nincs tapasztalatuk, hanem hogy az agyuk sem fejlődött ki teljesen.
2017. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

"Korombelieket?" :D vicces vagy

21 évesen 3-4 év különbségről beszélsz, holott te is ugyanolyan tini voltál még 3 éve... Ha 42 éves lennél, akkor érteném a kérdésed.

2017. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kovpet ***** válasza:
85%
Kérdező, nem vagy perverz, én is elfogadnék egy fiatal fiút :) Mondjuk én téged is. De a legjobb az lenne, ha is-is, egyszerre :)
2017. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Túl fiatal vagy 21 évesen,sokat kellene még tanítgatnom. Ha egy harmincas nő jelentkezne ...na az már döfi lenne,azok már igazi nők,nem egy fruska.18/F
2017. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdezö, arany helyzetben vagy. Ebben a korban minden 16-17 éves srác lefekudne veled. Csak légy tisztában vele, h ebben a korban a srácok JAVA! nem mer kikezdeni veled. Ugy hogy neked kell az elso lépéseket megtenned, muszáj lesz neked kacérkodnod veluk.


Hogy engem miért akart egy 21 éves lány se 16 évesen? :D


26F

2017. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

FAKE!

Egy 21 éves lány aki folyton +10 pasikkal volt együtt, nem vágyik fiúcskákra, max egy menetre, hogy kiélje kíváncsiságát.

Ha ez van, akkor beszéld meg pároddal, hogy vegyetek be egy szintén fiatalt harmadiknak.

2017. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fokkal szebb vagy, mint a nyugati boszorkány minden kamasz fiú megdugna.
2017. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!