Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogyan masztiztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan masztiztok elektromos fogkefével?

Figyelt kérdés

Van valami praktikátok?

Milyen gyakran csináljákot?

Hány orgazmusotok van tőle?

Használtok síkosítót?

Hány perc alatt mentek el?



2017. máj. 28. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Sehogy. Undorító, hányni tudnék az elgondolástól hogy van aki akárhogy tisztítja, azzal mossa a redvás pofáját, amivel ott izgatja magát.

egy nyomorult segédeszköz nem tízezrekbe kerül.....

2017. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
78%

Először is kell venni egy újat csak erre a célra. Jól megtisztítom majd bekapcsolom és a csiklómat izgatom vele. Én általába 1-2szer megyek el.Elég gyorsan és mivel én mindig gyorsan benefmdvesedek ezért nem használok síkosítót.Kb.hetente 2-szer csinálom.

17/L

2017. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

jól feltolom magamnak tövig, aztán utána úgy mosatlanul a párom kezébe nyomom, hogy tessék, moshatod a fogadat, én végeztem...

basszus, a fogkefe nem erre való, vegyetek már vibrátort!!!! undorító!

2017. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
Heh kettes hogy te milyen kib*szott kreatív vagy.
2017. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!