Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbáltátok már a tüskés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltátok már a tüskés óvszert (spike condom)?

Figyelt kérdés
Milyen? érdemes kipróbálni? elég mókásnak tűnik

2017. máj. 28. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima óvszerből is nehezen találok megfelelőt, szóval ez még eszembe se jutott :D
2017. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
egyszer felhúztam egy sündisznót
2017. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mi ezt probaltuk a párommal tetszett neki ! Szerintem egy probat meger!

2017. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hol lehet ilyet kapni ??


:)

2017. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem tudom itthon hol lehet, de én ebay-ről rendeltem, de még nem jött meg. Barátnőmmel már nagyon várjuk, kíváncsiak vagyunk rá
2017. jún. 13. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Köszi kérdező :)

Sosem szexeltem még óvszerrel , ezer éve ugyanaz a párom, de ez nagyon bejött látványra nekem :)

2017. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen, látványra jónak tűnik, ezért is döntöttünk úgy a bnőmmel, hogy kipróbáljuk.

Majd ide megírom a tapasztalatokat.

2017. jún. 16. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló a bőröm a farkamon (fordyce spots), szóval nincs értelme ilyet használnom.
2017. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát "A tüskés gumi egy applikátor segítségével egyszerűen felhelyezhető a hüvelybe, és teljes védelmet biztosít. Igaz, a behatolást nem akadályozza meg, de a férfi az első mozdulatnál többre nem lesz képes – ugyanis az óvszer azonnal rászorul az erőszakoskodó hímtagjára az óvszer belső felületét borító apró tüskék segítségével.


A pénisz kihúzásakor a Rapex vele együtt távozik a hüvelyből, a tüskék, akár az apró horgok beleakadnak a bőrbe. Az ötletes és hatékony találmánytól csak az orvos szabadíthatja meg, különben a férfi nagyobb bajt okoz magának, mint amibe eddig jutott.


A tervek szerint a Rapex három méretben kerül majd a boltokba, olyan helyeken fogják árusítani, ahol óvszert is lehet kapni, ráadásul nem is lesz sokkal drágább."

2017. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ink nem ezek alapján.
2017. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!