Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális tartalmú kérdéseket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális tartalmú kérdéseket, feladatokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Felelsz vagy merszhez kellene. (csak ketten játszuk) Mondok néhány példát:

Felesz: Mit tennél ha a partneredet maszturbáláson kapnád?

Mersz: Masszírozd a partnered popsiját három percig.



2017. máj. 26. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Mersz:

1. Menj ki az utcára, mi az ablakból figyelünk, s tárd ki a kabátod felénk fordulva egy pillanatra (2-3 mp), úgy hogy nincs alatta semmi persze.

2. Nyalogass 1 banánt erotikusan 1 percig.

3. Menj ki az utcára szoknyában bugyi nélkül, s egy jelre emeld fel a szoknyád 2 mp-ig.

4. maszturbálj 1 percig a párod előtt


(Nyilván ha többen vagytok, akkor ezeket lehet finomítani, de ha 2-en akkor meg még bevállalósabbat is lehet.)

2017. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
S ti ketten milyen viszonyban vagytok egymással, illetve egy lány-fiú párról lenne szó?
2017. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Férfi-nő felállás. Mindketten felnőttek vagyunk,szóval jöhetnek "durvábbak" is. Egy párt alkotunk.

Anál szexszel kapcsolatos feladatok is jöhetnek. :)

2017. máj. 26. 12:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, nézd:

Merszhez, a hölgy számára:

- Sétáljon forgalmas helyen (pl park) melltartó nélkül, vékony, rövid felsőben

- Sétáljon forgalmas helyen bugyi nélkül, miniszoknyában (pl mozgólépcsőn, plázában)

- Sétáljon bugyi nélkül, hosszú szoknyában, erős szeles időben, úgy, hogy csak egy kézzel foghatja a szoknyáját

- Viseljen távirányítható vibrációs tojást (akár vaginálisan, akár análisan) tömegben, amit a párja kontrollál

- Szólítson le egy idegen srácot az utcán (ti tudjátok, ez belefér-e)

- tegyen ki aktfotót a netre (persze anoním oldalra)

- Igyon meg egy nagy adag vízhajtó teát szeretkezés előtt

- Kikötözés, és izgatás: de orgazmus előtt az izgatás abbahagyása.


Felelsz:

- Benne lenne-e 3as felállásban? Gruppenben? kettesben egy lánnyal?

- Korábbi szexuális élményeiről meséljen.

- Perverz fantáziáiról meéljen

2017. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na meg mentolos fogkrém a nemiszervekre...
2017. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz, mert rá kell szabnod az igényeket, de valami normális feladatokat adj neki, nem is muszáj csak szex, hanem inkább ami bepörgeti a másikat.

Amire még figyelj a "Felelsz kérdéseknél": Ne igen/nem kérdéseket tegyél fel, amire kapásból negatív választ adhat, hanem olyat ami muszáj igen, de nyitott kérdés.

Példa előző hozzászóló kérdésére:

"Benne lennél e hármasba?" Erre a legtöbb alapból nemet mond, még akkor is ha "talán.

Helyette azt kérdezd, hogy "Ha életedben egyszer ki szeretnél próbálni egy hármast, akkor azt hogyan tudnád elképzelni?"


Érted remélem mire akarok kilyukadni, a lényeg, hogy már bele kell rakni a szituációba.


És az ilyen "partnert maszturbáción kapnád" dolgok unalmasak, ez max pasik fejében izgató, inkább rá szabd a kérdést, hogy "mi izgatott fel legutoljára, annyira, hogy ne bírd ki és maszturbálj?" Vagy "ha tehetted volna ott helyben maszturbálsz?"


Merszre pedig olyat csinálj amit alapból nem tenne meg (hogy hármasnál maradjunk), "keress ki mondjuk Facebookon egy olyan személyt, akivel el tudnád képzelni a hármast"

2017. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ú köszönöm a normális ,használható válaszokat.

Köszönöm PencroftTivald ezek egész jó feladatok, igaz azt nem írtam,de most írom,hogy azt is szem előtt tartom,hogy a párom elèggé konzervatív,szex téren is. Ilyen meztelen képes,pucérkodós dolgok így nem játszanak. Plusz még annyi,hogy külterületre menni nem megoldható. Csak a lakásra korlátozódnak a feladatok. :)

Az utolsónak külön köszönöm,pont ilyenekre gondoltam.

2017. máj. 26. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Hmn, ez érdekes:

ad1: "a párom elèggé konzervatív,szex téren is."

ad2: "Anál szexszel kapcsolatos feladatok is jöhetnek. :)"


Nekem ez kicsit paradox :D Amúgy te melyik felet képviseled, ha szabad megkérdeznem? :)

2017. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nő vagyok. Úgy értettem a konzervatívat,hogy pl olyan dolgok nála kiverik a biztosítékot,ha mocskosan beszélek, a szexszel kapcsolatos szavakat is meg kell válogatnom. A nyilvános magamutogatás is ki van zárva nála. Pl az olyanok,amik válaszban érkeztek:hogy kabát alatt meztelenül menjek ki és mutassam meg magam. Vagy hogy töltsek fel valahova akt képet. Még saját célra sem csinálunk szex videót,de még erotikus képeket sem. Őt ezek nem izgatják,sőt inkább kiábrándítják.

Igen,az anál téma az nekem is meglepő volt,hogy azt viszont szereti. De arról sem igazán beszélünk,csak csináljuk. Érdekes,de én már elfogadtam ilyennek,amilyen. :)

Még azon is csodálkozom,hogy egyáltalán belement,hogy ilyet játszunk.

2017. máj. 26. 13:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Értem (is meg nem is:D).

Akkor maradnak a játékszerek (segédeszközök), esetleg kis elfenekelés... Szexi fehérneművel mi a helyzet?

2017. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!