Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A HIV/AIDS fertőzöttek számára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A HIV/AIDS fertőzöttek számára nincs valamilyen partner-/társkeresési lehetőség, ahol megtalálhatják egymást?

Figyelt kérdés

Pl jó arcok és nem akarnak másokat megfertőzni, de még szívesen szexelnének jókat az életben, úgyhogy direkt másik AIDS-es embert keresnének, akivel már nincs hová fertőzniük egymást.


Nem vagyok AIDS-es, de erre kíváncsi vagyok. Most elképzeltem hogy van egy jó csaj és egy jó pasi, akik mindketten AIDS-esek, a lelkiismeretük miatt nem akarnak mást megfertőzni, de még szeretnének az életükben jókat kefélni: Akkor ők tökéletes párjai lennének egymásnak.


2017. máj. 25. 18:59
 1/7 Ramone ***** válasza:
12%
Nemibeteg gondozónál jókat lehet dumálni
2017. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem vagy fertőzött ,minek érdekel??!
2017. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Végre egy eredeti ötlet!

Csak attól félnék, hogy sok önpusztító direkt megfertőzné magát, majd továbbterjesztené.

Pl a lúzer srácok nem azt tennék fel itt, hogy gáz e hurkával elveszteni, hanem nekik már úgyis mindegy, miért ne veszítsék el egy aidsessel... Tudom pesszimista vagyok...

2017. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
Az otlet nem rossz, de most abba gondolj bele, ha tegyuk fel osszejonnek, s meg a kapcsolat is jol mukodik, a gyerekvallalas kizarva.
2017. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es most ez így nem igaz, mert örökbe fogadhatnak... Bár nemzeni nem, az igaz.
2017. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van is . Gyereket ne vállaljanak mert alapból betegen fog születni és nem kéne elszúrni az életét max 10-15 évig élne.. Van örökbefogadás de az se szerencsés mivel nem élnek sokáig így a gyerek hamar vissza kerül állami gondozásba.
2017. máj. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

uhhhhh.... denagy a sotetseg a fejekben...


nos:ha szedik a gyogyszereket teljes eletet elnek ugyanugy mint te vagy barki negativ, es ami meg fontos, ugyanannyit is el!

tarskereses: van hiv fertozotteknek tarskereso, de a mindennapi eletben sem okoz gondot a tarskereses mivel az emberek ertelmesebb resze tajekozott es tudja hogy nem eshet baja

gyerekvallalas: ma mar egy hiv fertozott is szulhet gyermeket!a gyogyszerek szedese mellett nem fertőz! az ujjabb gyogyszerek meggatoljak hogy az rns beepulhessen a dns-be es igy ver altal szaporodjon,tavaly tudtommal 25 gyermek szuletett meg idoben kezelt hiv fertozott notol, egyik gyermek sem lett fertőzött.

Csak akkor vagy halott ha nem tudsz az allapotodrol!


egy hiv fertozott....

2017. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!