Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában miért ilyen rohadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért ilyen rohadt "impotenst" minden pasi?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy velem van a baj, és én vagyok túl szexmániás, de engem még egy pasi se tudott rendesen kielégíteni. Nekem az nem elég, hogy összejövünk, két hónapig csináljuk minden nap, utána meg heti egy két alkalomért is könyörögni kell. És nem csak nekem, szinte az összes barátnőmnek azért van párkapcsolati problémája mert a párja nem elégíti ki rendesen.

Valahogy mostanában minden férfi olyan, hogy amíg meg nem kapnak egy nőt, addig a csillagokat is lehoznák az égről, utána meg már uncsi és le van $zarva. A párom is, ha haza ér a munkából, (ami megjegyzem nem valami hú de fárasztó, én többet dolgozok nála sokkal), akkor leül a gép elég, vagy a tv elé, és ennyi. Képes ott dögleni egész nap, és neki aztán tök mindegy, hogy milyen csipke fehérneműbe flangálok előtte. Max csak akkor vesz észre, ha már nagyon belegyalogolok a képbe és akkor azért hozzám szól, hogy "légyszi menj már arrébb mert nem látok tőled". Komolyan én már teljesen kivagyok. Nem érzem már nőnek magam. Mostanában minden huszonéves pasi ilyen? Vagy az idősebbek se jobbak?

23N


2017. máj. 22. 11:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez akkor van, amikor egyszeruen unalmas vagy neki.
2017. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Kamukérdés,sajnos pedig ilyen lánynak örülnék..
2017. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
En 35 eves vagyok, ide johetsz flangalni, a nejem ugyse flangal sosem elottem csipkebe...
2017. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is szeretek munka után, szabadidőmben leülni a TV vagy gép elé, de ha a csajom - ha lenne - elkezdene csipkében flangálni előttem, akkor venném a lapot. Sőt!
2017. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is hasonló problémám van, csak a másik oldalról.

a kapcsolat elején még megy a szex, kaland, ilyesmi, aztán amikor már biztonság van, ritkulnak az alkalmak...


Sajnos úgy tűnik ez sok helyen probléma.


39/F

2017. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Diavolino44 ***** válasza:
51%

Most itt magamrol beszelek, bar szerintem eleg sokan vannak ezzel igy. Hamar megunom a szexet ugyanazzal a lannyal, pont ahogy irtad. S utana ha tehetnem szexualisan mar mas lanyt probalnek ki. Par honap alatt tudom, hogy nez ki a teste, milyen a melle ilyen-olyan pozicioban, pontosan tudom milyen a szoritasa a nemi szervenek, a szajanak, sokszor a fenekenek. De hiaba hajt a verem, ott maradok a parkapcsolatba, mert szeretem a lanyt, s nem akarom atverni, huseges vagyok, s ennek az az ara, hogy heti egy-ket szex van.

De mondok rosszabat is, sajnos ezt is eszrevettem magamon, ha mar eltelik, par ev sokszor emberileg is megsertem a paromat, mert mar ugy hozzaszoktam a jelenletehez..

Valahol olvastam, hogy mig a no a befogado, igy o akkor erzi jol magat, ha kapcsolatba lehet. A ferfi a kiarado, s akkor erzi jol magat ha szabad.

2017. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A nagy szerelem olyan másfél két évig tud tartani.

Ez sima hormonális működés és ösztönök.

Addig vagy számára érdekes. A kezdeti izgalom, hogy vajon milyen lehetsz, milyen lehet veled a szex, hogy végre megkap először aztán újra, ez elül ahogy összeköltöztök és már nem kell kivárnia, tenni érte, és ott vagy minden este.

Nem véletlenül csökken a szex mennyisége hosszú tartós párkapcsolatokban. Egy kivétel, ha a két fél annyira tökéletesen egymásra van hangolva szexuálisan, hogy minden titkos legperverzebb vágyukat is ki tudják élni. Ha nincs meg a tökéletes összhang (és a legtöbbeknél az a szintű összhang sajnos tényleg nincs meg) akkor ez történik.

2017. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
heti... nalunk mar jo, ha havi 1-2 sex van :D (35/f)
2017. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 veinig ***** válasza:
88%
Akkor én lehetek a kivétel...de jó... Szóval nálunk ha heti 3,akkor már nagyon kevés. Pedig 20 éve vagyunk házasok...és az én nejem sem flangál fehérneműben...pedig csípném...az van, hogy minden kapcsolat időnként ellaposodik. Hol az egyik, hol a másik fél miatt. A lényeg, hogy nem szabad ebbe belemerülni. Pl. Ha nekem szólt a nejem, hogy mostanában uncsi vagyok, akkor nem besértődtem, hanem változtattam. Ugyanez megtörtént fordítva is. Szerintem ne fehérneműben flangálj, hanem mond el neki, hogy ne üljön egész nap, mint eg tök, hanem kezdjen magával valamit, mert te ezt így unod, illetve d....n már meg rendesen vagy többször vagy valami legyen. Ha nincs változás se rövid se hosszú távon, akkor meg viszlát. Mert akkor az már azt jelzi, hogy neki ez így pont jó.
2017. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

Én rohadtul unom, ha egy nyomi pin@ mindig csak elvárja,h kapjon.

Fantáziátlan,adni képtelen pitsákból nekem is gyorsan elegem lesz.

Ha csak simán el akarsz élvezni arra találhatsz más módszereket is mint rinya a gyiken.

2017. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!