Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok olyan oldalt mondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan oldalt mondani ahol ápolt, szép prostituáltak vannak elérheto áron? 18f

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Itt jó helyen jársz.
2017. máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
rosszlányok.hu :D
2017. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
18 vagy ba.szki 18.... Ekkor még nekem nő létemre nem volt barátom. Mi lenne ha inkább törekednél kicsit meg nem egyből feladnád? Majd terjeszted a nemi bajt ha akad valami normális csaj.
2017. máj. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
roszlanyok rol tudok finom17 rol is. Sok van meg szte.
2017. máj. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
beszamolok.com ott elég jó csajok vannak. De bárhonnan is találsz, 15-20-25ezerre számíts
2017. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsók azok romák és azokhoz gusztus kell. Nekem hányingerem van sajnos fújjj
2017. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én remélem hogy találsz egy kedves lányt magad mellé! Nem könnyű kérdés ez nekem nyugateurópai tapasztalatom van hogy kapsz te lányt 80 euróért is de úgy is fog veled bánni, hamar kifacsar és mehetsz..
2020. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Mit szeretnél? Egy gyors sz.pást egy főút mellett? Egy csajt, aki eljön hozzád? Egy csajt, akihez te mehetsz? Egyszerű lányt, aki kielégít (gyorsan, hiszen neki ez az érdeke), majd elköszön és viszi a pénzedet? Vagy netalán egy nőt, aki érzéki, értelmes, tiszta, egészséges, akivel pár szót beszélgetni is lehet, aki szexi fehérneműben vár a kulturált lakásán, akivel össze lehet egyeztetni az igényeidet? Netalán olyan nőt keresel, akivel meg lehet jelenni egy rendezvényen, szórakozóhelyen, majd később el lehet vele tölteni egy kellemes szexszel teli estét?

10.000 - 250.000.- Ft....

A dolgozó lányok is olyanok, mint bármilyen más szolgáltatás. Az olcsó könnyebben elérhető, de semmi értelme, a drága pedig csak akkor éri meg, ha telik rá.


Fiatal vagy, előtted az élet! Legjobb lenne, ha normál módon ismerkednél és találnál olyan lányt, aki élvezetből ágyba bújik veled. (ha mázlid van akkor többször is, sőt, meglehet nagyon sokszor)

48F

2020. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

olcsó

ÉS

szép

ÉS

ápolt


szerintem szedj le egyet torrentről...

2021. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!