Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztésekor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztésekor mennyire gyakori a vérzés?

Figyelt kérdés

Tudom, minden egyénfüggő, hgy fájni fog-e vagy nem, hogy vérzek-e, csak szeretném tudni, mennyire valószínű, hogy vérezni fogok.

Előre köszi



2017. máj. 21. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretkezni akarsz valakivel, ne azon idegeskedj, hogy fáj, izgassátok fel egymást nagyon, engedjétek el magatokat. Természetes, hogy el kell veszítsd a szüzességed.

Általában nem kell nagy fájdalomra és vérzésre számítani...

2017. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. nem vérzett, pedig előtte nem hiszem, hogy átszakadt a szűzhártyám, hacsak nem a tampon használatakor történt. Pedig ha így van, azt nem vettem észre.

Egy barátnőm viszont picit vérzett (néhány cseppre gondolj). Ezt tényleg nem lehet előre megmondani, kb. fele-fele az arány.

2017. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"kb. fele-fele az arány"

Lótüdőt! 90/10 % az arány, az igen javára.

2017. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!