Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan túlfűtött vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan túlfűtött vagyok, ennyire ügyesen csinálta, vagy másokat is beiindított már?

Figyelt kérdés
Egymással szemben ültünk sokan egy asztalnál. Eddig még sosem volt szó köztünk semmiről, de most picit berúgtam és mikor mások számára észrevétlenül elkézdte megfogni a kezem, majd az ujjaimat piszkálni gyöngéden, én hagytam. Nem tett semmi mást, másokkal beszélgettünk, de éreztem, hogy teljesen beindultam és nagyon benedvesedtem. Mással is volt ilyen?

2017. máj. 19. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
velem nem
2017. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon szerelmes voltaü, akkor eleg volt ennyi nekem is:)
2017. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez normális reakció akkor ha a másik tetszik. Semmi túlfűtöttség nincs ebben.

34F

2017. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!