Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy jóképű férfi miért jár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképű férfi miért jár prostituálthoz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
mert egy prostival azt csinálsz amit akarsz ;) ezért vagyok a barátomnak egy prosti, hogy bármit megtehessen velem.
2017. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ramone ***** válasza:

ma 11:38

De jó lenne ha nőben is lenne ilyen mint te :D

2017. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt már én is kérdeztem. Azt mondta mert jó buli. Na meg hogy nagyon hiánya volt már, és annyira nem könnyű csajt szerezni mint hiszem... Meg ez egyszerűbb.
2017. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod, megbeszéled a menüt és az árat, odamész megkapod amire vágytál, a beszámolók alapján nem nehéz olyat választani aki jól is csinálja, és instant élvezet.

Ha nincs időm otthon főzni, akkor étterembe megyek. Ez ugyanaz. Attól mert jóképű, lehet, hogy a munkája vagy simán a habitusa miatt hamarabb akarja a szexet és nem akar szórakozóhelyeken órákat tölteni azzal, hogy kiszúrja a neki megfelelő nőt és felszedje. Attól mert jóképű, még ugyanúgy el kell érnie, hogy a csaj lefeküdjön vele, pusztán a külsőért egy női comb sem tárul fel olyan könnyen.

Ezzel szemben a prostit kiválasztja kép alapján, hogy épp milyen típusú lány hozza igazán lázba, és kinek a kínálatához van kedve, odamegy és így még talán olcsóbbra is kijön, mintha fizetné a saját fogyasztását, a belépőjét a csaj fogyasztását, stb.

De minimum valahol hasonló árból kijön és így a szex biztos lesz, jó is lesz, míg a felszedett csaj lutri. Vagy dug, vagy nem, vagy bevállal olyat amit akarok vagy nem.

Van aki nem szeret csajozni, hanem készen akarja a szexet.

2017. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert azért a kis dugásért cserébe nem kell elviselnie a nő minden agybaját
2017. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4:

És még mosogatni sem kell, étterem után! :D

2017. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne járna? Amikor olyan hangulata van, kiválasztja, megbeszéli, megdugja. Ez föleg utcai prostikkal szinte varázslatos. Aki megtetszik odamész hozzá ismeretlenül és pár perc mulva már gyönyörködsz a meztelen testében és dughatod.
2017. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Például egy dolgozó fickó, heti egyszer igényli általában, egy kapcsolat elején persze gyakran, mint a nyulak, de utána max. heti egy - kettő... Prostival akkor van amikor ő akarja, és főleg az ő öröme, kényeztetése a szempont. Havi négyszer elmegy, az kb. 40-60 ezer forint, és ezért utána nem kell elviselni, alkalmazkodni, elfogadni egy élettársat, barátnőt aki akár többe is lehet. Aki nem akar családot, szerelmet és fontos neki a szabadság, az így oldja meg, ha nincs ideje alkalmikra vadászgatni.
2017. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem akarok családot, fontos a szabadság, mégsincs pasim se hímr¡ngyóm. :'( 25 éves vagyok, 2 éve nem is szexeltem. :'(
2017. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!