Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Tetszene nektek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszene nektek, ha a pasitok nem undorodna a pisilésetektől, kakilásotoktól, menstruációtoktól, sőt szívesen nézné ezen funkcióitokat?

Figyelt kérdés
Pl. pisiléskor, kakiláskor ott lenne veletek a vécén, menzeszkor, ő szeretné cserélni a tamponotokat?

2017. máj. 17. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez cselekmény, nem funkció. Ha csak nem droid az illető 😂😂😂
2017. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ez szakító ok lenne, szerintem nagyon beteges... (na meg így nem is menne a dolog, közwc-n (plázában pl) is nem győzök úgy tornázni hogy még a pisi se hallatszon...)
2017. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
gyökérnek tartanám
2017. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig ez ugyanolyan természetes biológiai dolog, mint a szex.
2017. máj. 17. 23:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Te aztán nem kicsit vagy beteg:D én szeretem ha ütnek - nem nem vagyok BDSM kedvelő - de ez már egyenesen beteg, nem a tapon vagy a betétcsere, hanem a másik kettő.


26F

2017. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a tamponcserét megengedném, de bizalom kellene hozzá, nem is akármilyen. Attól sem igazán jönnék zavarba, ha úgy jönne ki, hogy jelen van a pasim, miközben pisilek (olyan házban nőttem fel, ahol a kád egy helyiségben volt a vécével :D). Viszont az még nekem is túl hardcore lenne, ha úgy kellene székelnem, hogy azt ő végignézi.
2017. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
A kakilás nem férne bele, a másik kettő kíváncsiságból mehetne egyszer.
2017. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Még a pisi-dolgot letudnám annyival, hogy az nekem egy magányos dolog, a kakinál egyértelműen megriadnék, a menstruációs részvételnél pedig remélném, hogy viccelt, mert egyébként gyakorló elmebeteg.
2017. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem undorodni tőle egy dolog, az hogy szexuálisan izgatja,az egy egészen más. Ha nem tartja undorítónak az jó,viszont ha erre izgul és ott akarlenni ha sz...rok,vagy az említettek,na az már taszít és számomra válóok.
2017. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát én max a pisilésest engedném.

A tamponosat, kakilósat tuti nem.

2017. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!