Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek hülyén néz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek hülyén néz ki ha a makk kb olyan vastag mint maga a pénisz?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a jó ezért kicsit önbizalom hiányos vagyok. Ha kérdezni akarsz ott a privát.

2017. máj. 17. 15:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja akk bocsi 9-es
2017. máj. 17. 17:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is körülbelül ugyanolyan vastagnak tűnik, mert alapjában véve nagyon széles a péniszem. Csak akkor lesz nagyobb a makk, ha már orgazmus közelében van.
2017. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak vékonyabb ne legyen. Nekem tetszik ha ugyan olyan, az is ha vastagabb.

A nagyon vékony szár, rajta gombakalap nem tetszik :)

2017. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem nagyon gyakori, de nem is olyan ritka, tulajdonképpen úgy néz ki, mintha a makk kisebb lenne, mint a szár.

A nők azt az örömöt szeretik, amit a pénisz végén található, szeretett férfi szerez nekik, azzal, amije van. Talán megnézik, de nemigen érdekli őket, hogy miért olyan, amilyen. Ha beválik, elfogadják, hogy olyan, és azzal törődnek, hogy mikor teszel vele megint a kedvükre. :D Ne foglalkozz vele, hogy milyen. Semmi jelentősége, semmi értelme.

2017. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!