Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm rajtakapott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rajtakapott, szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, már kb 6 hónapja. Múltkor volt egy kis összejövetel amin itt volt a nővére is, külföldön dolgozik.

Nagyon bejött nekem, irtó dögös csaj ő is. A barátnőm szobájában találtam egy fotót amin rajta volt a nővére, és azt lenyúltam. A gond nem ez volt, hanem hogy annyira ráizgultam, hogy elővettem a fotót és kivertem a farkamat, a gond csak az volt, hogy a barátnőm meglepetés szerűen megjelent nálam, és a szobába is olyan csendesen jött be hogy már csak akkor vettem észre amikor megszólalt. Először csak kacéran nevetett, de aztán mikor meglátta a tesója fotóját előttem, meg én álló farokkal, sikított egyet, pofon ütött, majd sírva kiszaladt.

Azóta nem beszél velem. Szerintetek hogy engeszteljem ki?


2017. máj. 15. 16:51
1 2
 1/12 Darklucky ***** válasza:
97%
Nem akarlak elkeseríteni de van egy olyan érzésem hogy ez a hajó elúszott. Örülj annak ha nem mondja el senkinek :D
2017. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Leginkább hagyd lehiggadni, mert kb bármit mondasz, azzal csak rontasz.


Azt tudom elképzelni, hogy nem csak gusztustalannak látja a dolgot, de azóta már beleképzelt mindenfélét is a dologba, mint például azt, hogy a nővérét kívánatosabbnak látod nála. Miután adtál neki időt lenyugodni, tisztázd vele, hogy erről szó sincsen, nem is figyelted szinte, hogy ő a nővére, csak egy csinos fotó, és felhasználtad, mint a neten talált képeket, át sem gondolva, milyen bizarr ez az egész.


Kérj bocsánatot, és mond el, hogy akkor hirtelen ötlettől vezérelve cselekedtél, de átgondoltad, és tényleg nem volt jó húzás.

2017. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik filmben volt? :D
2017. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Elsővel értek egyet. Ezt nem tudod kiengesztelni. A testvére képére izgultál ... és nem rá. Te mit gondolnál fordított esetben? Még egy esélyt nem adnál neki szerintem. (?!)
2017. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Egyszer amikor tudod h jönni fog a baratnod keress egy képet amin ő van rajta es verjed ki rá de úgy hogy lássa hogy rá is izgulsz.
2017. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ha ennyire gerinctelen vagy, és nem tudsz hűséges lenni már gondolatban sem a párodhoz, ne kezdj párkapcsolatba, míg nem leszel elég érett fejben is. Inkább hagyd, boldogabb lesz nélküled. Bocsánat, de ez az őszinte véleményem.

19/L

2017. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok gazemberséget csináltam már, de a nőm testvérére még soha nem izgultam. Nem azért, mert a hűség szobra lennék, sőt... de testvérek között nem keltenék feszkót.
2017. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De paraszt vagy szegénynek tudod milyen szarul eshet hogy Te a nővéréről fantáziálgatsz?
2017. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

vegyél neki egy kiscicát

akkor elfelejti

2017. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó nagy barom vagy, nem érdemled meg őt.
2017. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!