Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a jó az egyéjszakás kalando...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó az egyéjszakás kalandokban?

Figyelt kérdés
Nem látom értelmét érzelmek nélkül szexelni

2017. máj. 12. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
Hát, én voltam úgy, ahogy korábban írta valaki, hogy elmentem buliba, alkoholos mámorban megkívántuk egymást, és lett belőle szex. De neked van igazad, nekem ez csalódás volt. Összesen 3 volt ilyen, de alapvetően a srác nem is különösebben igyekezett, hogy nekem is jó legyen, inkább egy ócska lotyóként bánt velem, szóval inkább nem, köszi.
2017. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En egy novel ismerkedtem meg a netrol. Par hetig izgattuk egymast fb on majd az elso talalkozonkon szexeltunk egy hatalmasat. Mindkettonknek szuper volt. 31f
2017. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amit mondasz az közhelyes hülyeség, és látszik hogy nem sok ilyesmiben volt részed. Eddig minden egyes egyéjszakásomnál volt szimpátia, kedvesség, tisztelet, megértés, gyengédség, odafigyelés, törődés, vonzalom és lelki kapcsolódás. Ezt semmiképp nem nevezném érzelem nélküliségnek. Mély szerelem nem volt. Nem is kellett hozzá. Eléggé érettek és felnőttek voltunk 20 évesen is hogy normálisan kezeljük az ilyen együttléteket.

Ha fogalmad nincs az egészről, akkor miért fogalmazol meg véleményt tényállítás formájában??

34F

2017. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy nincsen csalódás. Nekem nem volt ilyenben részem még de nem lenne elenemre 21F
2017. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!