Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy felizgato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy felizgatott az orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Nyilván nem akkor, amikor gond is volt, hanem mondjuk egy rutin nőgyógyászati vizsgálatra gondolok.

2017. máj. 10. 11:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Amikor vérvételkor a velem szemben ülő,szinte csak köpenybe öltözött dekoratív nővérke (ahogy nevezem,"vámpírka":) a combjaira/közé támasztja az összeszorított öklömet miközben fertőtleníti és elköti a karomat az még izgi is lehetne-ha utána nem egy tűt készülne belém döfni...az mindig lelomboz...
2017. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

39 hetes terhesen felvetettem a bálna-testem a vizsgálóasztalra (tudod kengyel, terpesz). Na harmadszorra sikerült is. Tök izgatott lettem, mire az akkor jelen levő doki közölte, hogy akinek fél millát odahordtam, nem vállal többé szülést. Majd közölte, hogy oxigénhiányos a fiam, mentő. 19 órát vajúdtam, nem volzt nálam lóvé. eNNEK MEGFELELŐEN BE SEM Jött senki. A fiam oxigénhiánnyal született. Én eüs vagyok, olyat nem hallottam, hogy 3x kap a szülő nő oxitocint. Az méhrepedés. Nem kaptak lóvét, mit számított az ?

Na , tudod, ez qurvára felizgatott, még máig kitart, jógyerek!

2017. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott és akkor nem igazán szoktam szexuálisan izgatónak tartani a szituációt, de párszor megesett már, hogy utólag, maszturbálás közben felidéztem magamban az eseményeket, és elég rendesen beindultam tőle. (nőgyógyászati vizsgálat)
2017. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen, gyakorta előfordul. Nem nőgyógyászati vizsgálatra ugyan, hanem rám valahogy a fonendoszkópos hallgatózás van ilyen hatással. Nem tudom mi az oka, de női háziorvosom van, én is csaj vagyok, és mégis őrülten kész tudok lenni, mikor alaposan meghallgat elöl,hátul akkor is ha épp beteg vagyok, és amiatt megyek hozzá. Ettől független nem vagyok leszbi, nem is maga az orvos, hanem a szitu ,,dob fel" ennyire, ráadásul idősebb is nálam vagy 15 évvel, szóval nem fantázialgatok egy 40 körüli nőröl, 25 évesen nyilván. :D
2019. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Van egy friss élményem, ami hát, mondhatni ,,kicsit" felizgatott... De előre szólok, nem kérek priviket, mert nem vagyok rá vevő! Szóval mostanában vannak gondjaim az egészségemmel, fiatal létemre, szédülés, heves szívdobogás, szabálytalan szívverés, és a minap majdnem be is ájultam. Elmentem a házidokimhoz, aki olyan alaposan megvizsgált, hogy ilyenben nagyon rég volt részem. Szóval meg voltak a szokásosak, vérnyomásmérés (ami ,,kicsit" magas volt), hasnyomkodás, egyensúly vizsgálat, aztán jó alaposan meghallgatott fonendoszkóppal elöl-hátul.Itt már kezdtem ,,kész lenni", mert ram ez ahogy írtam ilyen hatással van. Végül felfektetett az ágyra, mondta melltartót vegyem le, csinál egy EKG-t. Hát, alapból nehezen viselem a vetkőzést, szegyenlős vagyok, bárbevallom izgatott is a helyzet. A java most jön: Be*rt a gép, és amíg babrált vele, kb fel óráig ott feküdtem egy szál ciciben, ő meg simán kedelyesen eldumálgatott velem nindenféléről. Ahogy kenegetett azzal a cuccal, nem zavartatva magát, én éreztem, hogy totál kezdek felizgulni. Aztan athívta az asszisztensnőt, hogy csináljon már valamit, mert csak nem jó a gép. Végül ketten matattak fölöttem, pakolgattak rám össze vissza az elektródákat, kenegettek jobbra balra, neha hozzá-hozzá érve a melleimhez. Hat, fel órányi pepecseles után, csak sikerült megcsinálni, és persze nekem meg jó szapora volt a szívverésem, amit meg is jegyeztek. Nem csoda. Kesz voltam. Ezután meg egyszer megmérte a vérnyomásom, most meg magasabb lett, és megjegyezte:,,latom, mostanra kellően felizgattam". Vicces akart lenni, és persze nem is úgy értette, de ha azt tudná, hogy betalált.:D Amúgy komolyra fordítva a szót nem talált komolyat, azon kìvül, hogy szapora a szívverésem, és kicsit magas volt a vérnyomásom, de azért kellmennem kardiológiára, és írt fel enyhe gyógyszert. Mindenesetre ha vissza kell járnom kontrollra, nem banom.:D
2020. jún. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!