Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti voltatok örömlánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti voltatok örömlánnyal?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen volt? Kellett-e fizetni érte ha igen mennyit? Én a vidékilány oldalon találtam egyre és azon gondolkodom felhívjam-e szerintetek?

2017. máj. 8. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

"Kellett-e fizetni érte ha igen mennyit?"

Hát őő, nem akarok illúzióromboló lenni, de az örömlányok nem csak úgy ingyen kínálják fel a testüket, hogy te kedv szerint azt csinálj velük, amit akarsz... :)

2017. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Kellett-e fizetni érte ha igen mennyit?" te hol élsz?
2017. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam, jó élmény volt,kellett fizetni,változó mennyit,írj ha kérdésed van.
2017. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig kell fizetni és nem neki kell adni a pénzt hanem az éjjeli szekrényre kell lerakni. Adok egy jó tanácsot ha mész akkor csak annyi pénzt vigyek és ne többet nehogy ellopják a pénzedet de előtte a telefonban egyeztes időpontot és mennyi az órás randi vele. Jó randizárt a lánnyal.

Bánj vele nőként mert vannak érzései és nagy erő kell ezt űzni neki és hiába mondja valaki hogy lusta meló mert ez lelkileg tönkre teszi egy életre.

2017. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!