Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért gondoljak azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért gondoljak azt hogy ha szexkapcsolatrol van szó akkor a lánnyal bármit megtehetnek? Pl mással viberezik mialatt felmegy hozza a lany es azt hiszi a csaj majd csak ugrik mikor akarja

Figyelt kérdés
És semmi körítés, nem megalazo ez más lányoknak? Mert én most pl ezért nem megyek bele egy sexkapcsiba mert le vagyok ezen döbbenve
2017. máj. 8. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert ennek pont ez a lényege ?
2017. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? Akkor miért van olyan csaj aki sajat magat alazza meg azzal hogy bevallalja? Én azt gondolom az az idő csak a 2 emberé legyen na mindegy ez nem nekem való ez durva hogy ilyenek vannak a tórténetet le sem írom nehogy magaraismerjen a pasi
2017. máj. 8. 00:20
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Aki bunkó, az minden kapcsolatban bunkó. Rendesben is meg szexkapcsolatban is. Ha két normális ember segít egymásnak kiélni a vágyaikat, abba hol a hiba? Ne állj össze bunkókkal.
2017. máj. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nemethkaroly ***** válasza:

Nézd, nagyon fiatalosnak tűnik ahogy ezt leírtad. Úgyhogy.. nem tudom mit mondjak erre.


Sok embernek igen erős ingerre van arra hogy élvezzen, nő vagy férfi. Ezért rendszeresen járnak ahova csak lehet hogy felszedjenek egy jó dugásra valakit.


Azonban ha olyan munkád van, sokat dolgozol, nehéz fizikai munka is lehet... mint pl sokan a vendéglátó iparban. Sokszor 12 órás a munka, egyéb.

Aztán 4.-5. nap (kihogy), fáradtan akár izomlázzal elkezdesz keríteni egy partnert. Mert épp nincs párod, vagy mert akármi. Mert persze ott a maszti meg egyéb.. de az nem ugyanaz. S ha nem sikerül valakit felszedned?

Egész héten kangörcsöd van. S az ügyintézés, és az egyéb, s ezt feladni, de ezt meg kell szerelni, etz.. Persze, intézi az ember a dolgát. De amikor elsétálsz reggel az illatos, frissen fürdött munkatárs mellett, egy kis hormon az orrodba jut... és kezdődik a probléma. Nem valószínű hogy feláll, mert felnőtt az ember. De zavaró, nagyon zavaró.

Nekem volt már nőiesebb férfi munkatársam is akinek egyszerűen olyan illata volt hogy hihetetlen.


S ezek beindítják azokat a gondolatokat. S azt nem akarod. Mert ő is egy ember, kedves munkatárs. Szépen szól hozzád, jól dolgozik, etz.. Nem akarsz ilyet, meg ez egy munkahely tudod.


Ezért egyszerűbb hogy keresel egy csak szex-barátot. Egy olyan ismerőst, vagy akár másik személy akihez tudsz vonzódni, esetleg neki is ilyen baja van, és segítitek egymást.

Vannak olyanok például akik rögtön csak szimpla kemény dugás, és aztán inkább a rituálisabb jobb változat. Mert bármi közbe jön... na akkor aztán még rosszabb.

Ezek a kapcsolatok csak szex-re alapulnak. Egymás ösztöneinek kiélésére, egyszerűsítésére, a felszedős rituálé gyorsítására.


Ez nem jelenti azt hogy nem feltétlenül nincs cuki csók. Csak azt hogy ne kínozd a másikat 1-2 órás bemelegítéssel amikor beléd akar élvezni. Ha kell neki a menés, vagy a penetrálás/súviszka (ki mire) akkor azért van ott. Nem a többi miatt.


Persze, ez megint attól függ. Nekem nagy a szexuális kényszerem, többször megyek el, mélyen és erősen. De! Ha nincs meg a hangulat.. ha nincs az a szeretett aura és a jó mód.. esélytelen hogy kielégüljek.

Ezért kell olyan partnert találni aki erre alkalmas.


De, van olyan is amikor barát segít. Volt már olyan is hogy lány feljött hozzám, amikor virágot ültettem át, igen hamaribba.. és olyan kicsit furcsán.

Azért, mert szexuálisan frusztrált volt. De neki nem azt kellett hogy megdugjam, hanem az hogy kisegítsem a fétiszébe. (gyakorlatilag segített maszti, nem penetráció)

Nem dől össze a világ, megesik. Egyszer dugtok.. hát, mért ne? Örülj neki! Jó volt és kész.

Van ismerősöm aki folyamatosan negatív volt, mert sok rossz dolog történt. Egy másik ismerősnőm adott neki egy cumit. Mert szerette volna ha felvidulna, és ezzel lehet.


Ez olyan, kinek mi. Ahogy érzed. Én szeretem a kényeztetést, és nem hiszem rárontanák valakire. Valaki meg ezt szereti. Ki hogy.

Fedezd fel a saját szexualitásod és tégy ahogy kívánsz.

2017. máj. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Tényleg? Akkor miért van olyan csaj aki sajat magat alazza meg azzal hogy bevallalja?"

sok csajnak jó érzés a gyors kielégülés, a kötetlen szex.

2017. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A2 nem zarja ki egymast!
2017. máj. 9. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!