Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orál szex után volt valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál szex után volt valakinek valaha valami fertőzése a péniszén?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem, soha nem volt... de nem is váltogatom a csajokat túl gyakran.
2017. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos már volt. Majdnem ráment a házasságom is, az asszonynak nagyon nehezen tudtam csak beadni, hogy a piszoárban szedhettem össze, ahogy hozzáért a vége a fajanszhoz.
2017. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell össze-vissza mindenféle csajjal elmenni, mert elkaphattok tőle valami betegséget, és ha van barátnőtök/feleségetek még őt is megfertőzitek, amit elég nehéz lenne kimagyarázni :DD


Viccet félretéve tényleg nagyon kell vigyázni:) Én egyszer pl.a pasimtól kaptam el egy fertőzést, hát azt hittem megfojtom. Nem jó buli, sem egy pasinak, sem egy csajnak ha hetekig mindenféle sz@rral kell kenegetnie magát, vagy gyógyszereket kell szednie.

2017. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos sokan vannak.

Sajnos a szexuális úton terjedő betegségek nagyon szívósak,és sokszor úgy hordozó valaki,hogy nem is tud róla.

2017. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
2 az ilyen meg is érdemli a sorsát. Nekem ne sajnáltasd itt magad!! Saját magadnak kerested a bajt!! Bàr èn az asszony helyèbe kivàgtalak volna,mint macskàt sza.ni!! A magad fajtàk hànyinger ,utolso gerinctelen fè.eg!! Szànalmas vagy....
2017. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!