Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik akik szégyelik a testüke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik szégyelik a testüket, miért félnek szexelni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mert szégyenlik a testüket.
2017. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Szereted magadnak megvalaszolni a kérdéseidet?
2017. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert lehet önbizalomhiánnyal küzdenek,betegség,hibás önkép...ezer oka lehet.De lehet csak nem tudják hogy kell,hogy jó legyen.
2017. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lényegében megválaszoltad a kérdésed. Számomra taszító a testem, így nem tudom elképzelni, hogy bárkinek is vonzó lehet. Ez pedig félelmet szül, bár nem minden esetben. Én néha képes vagyok legyőzni ezt a félelmemet és elengedni magam, szóval már megláttam, hogy igazából nem is a testemen múlik a félelem, hanem a hozzáállásomon és a gondolkodásomon.
2017. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csajok akik szégyelik a testüket, miért félnek szexelni?
2017. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom, hogy az utóbbi kb 2 évben híztam meg.

2 méter magas vagyok, jóképűnek mondott, szőke hosszúkás hajú és úgy általában vállas, jó tartású.


Na most azt képzeld el, hogy ehhez a 2 méteremhez volt, amikor 75 kg-os pálcikaember voltam még az érettségim idején.

Utána elkezdtem gyúrni, edzeni és kb 2 év alatt tényleg vállas-sportos-szálkás alkatú lettem, olyan 85 kg-mal.


Azóta pedig abbahagytam az edzést és az utóbbi években túl sokat piáltam (buliztam) és ettem és kb most 100 kilós vagyok. Viszont ez a súly leginkább a hasamra és a testem középső részére ment fel. A karjaim és lábaim átlagos vastagságúak és az arcom is jól néz ki, az sem látszik rajta hogy kövér lennék vagy pufi, vagy bármi.


Szóval az is baj, hogy ruhában kevésbé látszik még, hogy mekkora vagyok középtájon, meztelenül viszont nagyon. És ez viszont csak akkor derül ki, amikor első szexnél lekerül a ruha. Na és olyankor szorongok, hogy a lány talán másra számít testalkatilag, mint amit végül kap.

24/f

2017. máj. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!