Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mire célzott?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire célzott?

Figyelt kérdés
Amikor találkoztam a barátnőmmel megfogtam a mellét és azt mondta utcán ne (ami jogos de nem​volt ott senki) és kérdeztem ha át jössz lehet azt mondta ilyet nem mondott de azt se hogy nem amikor utoljára itt volt és megfogtam akkor mosolygott stb célozhat valamire?

2017. máj. 2. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Dugd már meg!
2017. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem ​tudom.......mer azt mondta még szűz akar lenni de akkor amikor átjött előtte le öntötte a gazdáját és már megszáradt és kérdeztem hogy ha vizes lenne még levennéd azt mondta talán meg rám ült
2017. máj. 2. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szokj rá az írásjelek haszbálatára, mert este 11 fele már nem tudom nélkülük dekódolni, hogy mit akarsz...
2017. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem ​tudom.......mer azt mondta még szűz akar lenni de akkor amikor átjött előtte le öntötte a gatyáját és már megszáradt és kérdeztem hogy ha vizes lenne még levennéd? Azt mondta talán. Meg rám ült
2017. máj. 2. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Próba szerencse.
2017. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg itt tart az oktatás, hogy nem tud írni egy mai fiatal úgy, hogy megértse az ember? Rémisztő!
2017. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán vetkőztesd le és dugd meg!

Erre vár ugyanis.

2017. máj. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjétek pettingel. Már a csajszi is akar valamit, de elsőre lehet nem juttok a behatolásig.

De várja már hogy kielégítsd

2017. máj. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne töketlenkedj dugd meg vagy más fogja megdugni helyetted, csak azért mert nem akarja elveszíteni attól még kinyalhatnád de ezt is más fogja megtenni.
2017. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Már nem azért de hány éves vagy?? Nem azért de ez elég gáz,hogy itt kérdezed meg szerintünk mit akart.. Kezdd el simogatni,kalandozz el a puncijához,simogasd stb.. Ha valamit nem akar úgyis szólni fog. Csak ne egyből megdugni akard,célszerűbb előbb simogatni,ujjani,majd mehet a nyalás is ha engedi. De szerintem ennek magától kéne jönnie..
2017. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!