Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiakat mennyire izgatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat mennyire izgatja a lábfétis?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Engem hidegen hagy,de biztos akad rá egy két agyhalott.
2017. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon izgat!:)
2017. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lábfetisiszta vagyok.


21/F

2017. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem mas fetisem van. A labak nem izgatnak! :)
2017. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek az ápolt, szép női lábak :-) Szeretem simogatni, csókolgatni.
2017. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Nyami. Megveszek a szép női lábfejekért, talpakért, vádliért. :)
2017. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Rajongok értük, de nincs olyan nő, akit érdekelne a téma.
2017. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem nagyon, főleg a footdom felállás. :)
2017. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem.. Gyakran nézem, és eléggé izgat még az is ha olykor meglátom hogy egy csaj cipőt próbál. Ez eléggé átok nekem, mert nem tudom megélni. Így nem olyan jó ez. :D Semmi úgymond perverzség nem izgat ezzel kapcsolatban. Simogatni, puszilni, masszírozni. Teljesen tisztán! :D De mégis imádom.. kecses és szexinek vélem a talp, lábujj.. és ilyesmik. :D Nem tudom mi a franc ez.. eléggé kiskoromban már észrevettem ezt.. Aztán az első párom érzékelte.. Nem mondtam volna el a világ összes kincséért sem. :D s jó volt.. mikor először lábbal okozott örömöt akkor is nagyon jó volt. :D Állítólag elég sokan vagyunk ezzel így.. hogy miért? Ne kérdezd.. Sokaknak elég bizarr kivetülései is vannak, mint a büdös, koszos láb.. a taposás.. a domináns magatartással való összekötés és ilyenek. Na ezek nekem nem. De mégis nagyon feláll, ha egy szép női lábat látok. :D Mintha a mellét, a fenekét, vagy a punciját látnám. :D Csak ezt senki nem tudja.
2017. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha ,,büdi" lábra izgulok, az miért bizarr? Van a nőknek ilyen finom lábszguk, vagy hogy is mondjam. Na, az marha izgató!
2017. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!