Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki milyen rasszból származót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen rasszból származót tart szexuálisan vonzónak, és kit nem? Kort, nemet is írjatok. Semmi rasszizmus, ha kérhetem.

Figyelt kérdés

Nekem pl.: a feketébb bőrű, kicsit testesebb, nagyobb mellű fekete lányok nagyon bejönnek, viszont az ázsiai lányok nem annyira. Érdekes módon a fehérebb bőrű lányok sem tudnak annyira felizgatni, mint a feketék.


30/F



2017. máj. 1. 13:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

nekem kizárólag a fehér pasik, valahogy nem vonz sem ázsiai, sem roma, sem fekete, sem arab... semmi ilyesmi.

az európai fehér, és pont.

2017. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Én néger vagy egy roma lányt nyalnék ki.;)

22/f

2017. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szláv típusú fiúk tetszenek. Fehér bőr áhh az nagyon szexi pláné kék szemmel.F
2017. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
egy néger nőt nagyon szivesen kipróbálnék, talán még egy roma csajt is! hmmmm...
2017. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tetszenek a testesebb skandináv (kék szem, szőke haj) fiúk. Viszont ellenkezőleg is a (szebbik részből való) ázsiai fiúk is bejönnek.

A négerek nagyon taszítanak (szexuálisan), a latinokat még úgy-úgy elfogadom.


21/L

2017. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek sem a romak,sem a feketek,sem az azsiaiak...sem torok,sem belga....

Viszont a latinosabb ferfiak mint az olaszok,spanyolok,brazilok stb IGEN :D nagyon szeretem az enyhen barna boru,sotet szemu es haju fiukat. Viszont a nagyon feher,vilagos szemu, skandinav ferfiak is bejonnek. Viszon a vorosek,voros szeplosek azok mar nem. Nalam ez a ket kategoria a nyero.

JA,meg volt olyan hogy bejott egy felver fekete ferfi ,azok kozott is vannak szepek.

2017. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%

Afrikai,arab,latin és roma pasira izgulok nagyon.Legkevésbé a fehérek tetszenek.

20/L

2017. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#19 vagyok, belőlük is csak a fiatalok vonzanak.
2017. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

# 16,

képzeld, fiacskám, nem minden cigány fertőző és büdös.

Tudom, hogy sok van köztük, aki az, de nem az összes.

Volt már cigány barátnőm, tökéletesen tiszta és jó illatú volt.

2017. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A magyar lányok a legszebbek.:) Nehéz egy ilyen kérdésre válaszolni, mert minden rasszban vannak szebb és csúnyább lányok, de lengyel, orosz és skandináv (közülük főleg szőke) csajokkal próbálnám ki elsősorban. Az egzotikumok (sötétebb bőr, ázsiai stb.) egyáltalán nem vonzanak. 18/F
2017. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!