Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak akik így is elélveznek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik így is elélveznek?

Figyelt kérdés
Vannak különféle keménységű péniszek,van akinek alapból kőkemény van akinek mindig kicsit olyan nem túl szikla.Ami merev és behatolásra is simán kész,de nem szikla azzal is el tudnak élvezni a nők vagy csak sokkal nehezebben vagy valaki egyáltalán nem?Vannak olyan férfiak akiknek sosem szikla kemény? Csajok,nők?
2017. ápr. 30. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
El csak nem könnyen
2017. máj. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Lovagló pózban igen,mivel olyankor dörzsölődik a csikló. Ezért van az,hogy lovagló pózban kis faroktól is el tudok menni.
2017. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, és ez csak egy közülük. Pl. mekkora, milyen érzékeny, milyen ügyes vagy vele...

Én nem is mindig szeretem a kőkeményet. Főleg első behatoláskor.

2017. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nekem volt hogy megjegyezték,hogy hú most mennyire kemény és akkor jobb volt neki azt mondta.
2017. máj. 1. 20:46
 5/7 A kérdező kommentje:
barátnőmnek meg pont hogy a lovagló ami nem tetszik,mert hogy nem tud rendesen beleülni
2017. máj. 1. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó nőt szerezzél neki aki megszopkodja és szikla lessz az
2017. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
40 éves kor alatt ha a farmernadrágot nem tudja átszakítani és azon keresztül megkúrni, az nem fasz
2017. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!