Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok, ha a barátnőtök megkérne tieket hogy mutassa meg mit szeret pettingnél?

Figyelt kérdés

Elég tapazstalatlan vagyok... és nem szeretném hogy neki rossz legyen, félek hogy esetleg ha elrontom akkor emiatt szakítana... ti mit gondoltok ? gáz lenne megkérdezni? Vagy majd ő ugyis vezet? Mennyi idő után hangolódtatok össze a párotokkal , vagy már rögtön jó volt?



KORT IS IRJATOK



#fiú #szex #petting #lány kérdez
2017. ápr. 29. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2-3 honap alatt összeszokik 2 ember.
2017. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha amiatt szakítana, hogy nem egy elsőre tökéletesen akkor egy tapló. Szerintem nem gáz megkérdezni, egy kapcsolatban fontos a kommunikáció. Nálunk az első pettingnél mondtuk/mutattuk egymásnak hogy hogyan és hogy a jó.

18/L

2017. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a normális, ha nem éreznéd gáznak, hogy megkérd őt rá. Egyébként szívesen maszturbálnék előtte vagy irányítanám őt. Az a lényeg, hogy ne félj erről beszélni vele.


23/F

2017. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi hamarosan oda jutunk, és először ő csinálja magának, megmutassa hogyan szereti, elmagyarázza, közben kommunikálunk,ha valamit rosszul csinálok, vagy tempó váltás... Akkor szól. És én is ugyan így,ha ő csinálja.

Nincs benne semmi rosz. Míg nem ismered,addig nyugodtan kérdezd mit szeret és hogyan. Ez a NORMÁLIS​!

Ne aggódj. Csak legy játékos és kíváncsi. Valóban akard te is.

18l

2017. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy csak ha ő is megmutatja, hogy mit szeret :).
2017. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Mik ezek a kérdések, omg :'(
2017. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy te nagyon fiatal ehhez a kategóriához? Mert, hogy nem vagy 18,az biztos! :-D
2017. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, de szomorúan közölném, hogy nem tudom magam lepipázni.


"mit szólnátok, ha a barátnőtök megkérne tieket hogy mutassa meg mit szeret pettingnél"


26F (a lényeg: Örűlnék)

2017. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
20 vagyok d emég szüz... tudod kedves válaszolo vannak még 20 éves tapasztalatlan lányok is..
2017. ápr. 29. 14:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, az ember nyelve csak puncinyalásra és szopásra lett teremtve, véletlenül sem kommunikációra... :)
2017. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!