Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyilvános helyeken szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános helyeken szex?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdés van ,hogy ki milyen nyilvános helyen szexelt / orálozott / maszturbált. Az ilyen helyzetekben ,hogy nem buktatok le? Csak mert nekem nehéz elképzelni ,hogy ülök a vonatok és valakit mellettem leszopnak.


Ha van ilyen történetetek kérlek írjátok le. És ,hogy hol, milyen helyzetben voltatok? Esetleg hányan voltak még ott? Valaki látott-e?



2017. ápr. 26. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Minket meglattak. Rank is dudaltak kishajoval es tapstoltak.

Es tisztes tavolsagbol figyeltek.

Mi meg csak folytattuk.


Hazas vagyok ndn kerek privit.

22L

2017. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom ez ér e. Fesztiválon, sátorban az akkori barátnőmmel szexeltünk és egy barátunk mellettünk aludt, aztán néha felébredt, de akkor nem szólt, csak utólag mesélte, hogy látott ezt-azt. Mindeközben többen benéztek a sátorba, valakit keresvén, de minket nem zavart.


Volt este balcsipart a fűben. Közben a lány barátnői odajöttek és közben beszélték meg, hogy majd mi hogy legyen később, ki merre megy, aztán majd hol találkozzanak. (Akkor még nem volt mobiltelefonunk :))


Szexeltem balatoni strandon is mellig érő vízben. Felvettem az ölembe a lányt. Ezren voltak körülöttünk, nyilván levágták, mit csinálunk, de ezt nem jelezték felénk :)


Volt egyszer egy kocsma WC-jében is akció. Nem kaptak minket rajta, de a pultos nő összerakta a szitut abból, hogy mindketten bevonulunk a női WC-be. Utána nagyon csúnyán nézett ránk és onnantól nem volt kedves :)

2017. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Először egy parkolóvá avanzsált iskolaudvar beton pingpongasztalán, éjszaka, nyáron, szakadó esőben.

Éjszaka, utolsó menetrendszerinti - üres - buszjáraton orálozás.

Nem nyilvános hely, de strand öltözőjében volt alkalmam, nem pláne, hogy szezon közepe volt, teli volt az összes kabin körülöttünk, én meg szorítottam a nő száját 😀

Utólag elég gázosak, de akkor a spontaneitás miatt kib#szott jó volt.

2017. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Strandon medencében, hortobágyon, horgászás közben a Tiszánál, parkban este.

48/N

2017. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A nálam két évvel idősebb barátnőmet a barátom háta mögött fél méterrel dugtam. A srác a rádióját forrasztgatta, a nővére meg igen klassz csaj volt. Vele később vonaton, moziban is csináltunk hasonlót. Később egyszer egy borkóstolón szoptak le úgy, hogy én csak derékig látszottam ki, és az ofő a borbetegségekről magyarázott.
2017. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeretkezés: én 21n, ő 20f, és egyetemisták vagyunk. :)

Vonat hálókocsijában felül, mikor a 2 fülketársunk kiment az étkezőkocsiba.

A természet lágy ölén:

tiszai gát oldalán, mikor még alig voltak turisták...

Nagyobb társasággal a Bakonyban túráztunk, és kicsit lemaradtunk.

Ráhajoltam/ mellkassal ráfeküdtem egy hatalmas kidőlt fára, úgy, h. közben álltam, ő meg hátulról.

Multinak az alagsori raktárában, ahová külön kulcs kellett, amit hangszeres gyakorlásra adtak ide.

Az oboa megvolt ;)

Buliból hazafelé eléggé benyomva egymásnak estünk a barátommal, közben levágtuk az utat egy díszkerten keresztül, amiben kiépített sétaút (járda volt).

Az egyik padon történt kb. hajnali kettőkor. Csak másnap láttuk, h. az egy régi/ használaton kívüli temető... (Akkoriban költöztünk arra a környékre, még nem ismertük...)

Busz utolsó sorában, én bővebb miniszoknyában, bugyit félre, és beleültem az 'ölébe' - nem szembe vele, hanem háttal. Az előttünk levő sorokban meg benyomott egyetemista haverjaink óbégattak, szívatták egymást, és szerencsére kitakartak, stb. - semmit nem vettek észre.

Kollégiumi zuhanyzóban.

2017. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra is izgató a nyilvános szex elhagyatott helyen, de igazából ilyenkor lehetetlen lenne szerintem a nöi orgazmus. Nekem is csak úgy sikerül, ha elötte volt elöjáték és lovagló pózban én mozgok. Na már most egy ilyen gyors ottléteknek ez mind ellentmond. Annak meg nem látom értelmét, hogy a párom elalélva elélvez, én meg ott vagyok feltüzelve, már csak a helyzet miatt is. Ezt ti hogy oldottátok meg?
2019. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!