Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom nem rendelkezik túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem rendelkezik túl nagy szerszámmal, én meg egy kicsit tágabb vagyok. Van, hogy tompán érzem mikor bennem van. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 16:20
1 2
 11/12 RoseTyler ***** válasza:

Tanuld meg odalent is használni az izmaidat. Egyrészt megoldja a problémát, másrészt sokkal jobbat (és hamarabb is) lehet úgy élvezni. A pasinak is külön élvezet, ha rá tudsz rendesen szorítani, sőt az is kifejezetten élvezetes tud lenni, ha egész hosszan bírsz szorítani. Nem beszélve arról, hogy ezzel lényegében te irányítasz, hiába a pasi az, aki aktívan mozog. Pillanatok alatt ki lehet így őt facsarni, de sokféleképpen variálhatod a dolgot és különleges élvezetben lehet részetek.

Utolsót meg csókoltatom, mert én mindig is tágabb voltam, nem kell ehhez se korán kezdeni, se sokat dugni.

2017. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Na most jöttek a sok üzenetek. Nem,nem kezdtem el 'dugni' 14 évesen. Ez genetika te kedves b.lfasz! És nem azért írtam ki a kèrdèst mert dugni szeretnék egy 19 centissel! Csupán tippeket szerettem volna hallani, hasonló cipőben járó nőkkel. Akik ennek ellenére is szeretik a pàrjukat és nem egyből màsik faszra ül! De azért köszönöm.
2017. ápr. 24. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!