Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha sehogy sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sehogy sem tudok elmenni a barátommal?

Figyelt kérdés

Már két éve élünk szexuális életet, egyébként elsők voltunk egymásnak. Ez idő alatt én egyszer sem tudtam elmenni sem hüvelyi, sem csiklói úton. Magamnak az utóbbival szokott sikerülni, de a barátommal még soha, ezért kezdek kétségbe esni, és őt is zavarja a dolog.

Szex közben abszolút nulla amit érzek, de azt hallottam, hogy ez a legtöbb nőnél így van, úgyhogy nem is zavar.

Nyalástól fél óra után sem vagyok rá képes, van, hogy jó érzés, de az orgazmus közelében sem vagyok. Már tényleg nem tudom, mit csináljak. Sajnos azt sem tudom megállapítani, hogy ez az én hibám-e, vagy a barátom csinálja rosszul. Lelki problémáim nincsenek, 100%-ig szeretem a barátomat, úgyhogy ez nem lehet akadály.

Van valami tanácsotok?


2017. ápr. 23. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Én se érzek semmit aközben, én már nem is keresem a gondot.

7 éve élek nemi életet...so...

Hátha nálad változik.

2017. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te sem tudsz csiklóval sem? :/ Én félek eléggé, mert néha már azt érzem, hogy bele fogok unni így.
2017. ápr. 23. 11:20
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

de, úgy el.

de szex közbe valóban nem érzek semmit.

2017. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen. Szex közben semmit nem érez. Szóval mi olyan pózokban csináljuk, ahol közben kézzel tudom izgatni a csiklóját. Így ő is eltud élvezni miközben szexelünk, nekem pedig nem okoz gondot, hogy miközben dugom, az ujjaimmal is izgassam.
2017. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A hüvelyi tényleg nem zavar, magamnak se tudom és tökéletesen elég lenne a csiklói, de nagyon rossz, hogy úgy sem megy. Azt sem értem, hogy orálisan miért nem tudok :( Lehet, hogy sosem fog menni így sem?
2017. ápr. 23. 11:30
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Meglepot fogok mondani: sokszor epp a 100%-os szeretet az akadály.

Sok nő sokkal jobban kepes szexuálisan kiteljesedni egy önző érzelemmentes kapcsolatban. A szeretet miatt van az, hogy nem mered mondani, hogy ez neked nem jo (nehogy megbantsd), nem mersz a csiklodhoz nyúlni (nehogy azt higyje h nem csinalja elég jól), nem mersz kísérletezni, vagyis nem mersz elég önző lenni.

2017. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*higgye
2017. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hatos hozzászólás elgondolkodtató.
2017. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy van benne valami. Eleinte nagyon nehezen mondtam meg neki, hogy nem jó. Most már sokszor szóltam, de szerencsére nem vette sértésnek, viszont mindig látom rajta, hogy szomorú, ha megint nem sikerült. Persze én is az vagyok picit, hogy 20 évesen, 2 év alatt még mindig nem jött össze:/ De egyre inkább nem szólok, mert nem akarok úgy tűnni, mintha ez lenne a lényeg. Ettől még szeretem.
2017. ápr. 23. 12:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem sikerul :( Par honapja elek nemi eletet
2017. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!