Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a kövér nők igazán perverzek?

Figyelt kérdés
A csinikkel, vékonyokkal unalmas a szex? Miért szeretik jobban a szexet a kövérebb nők és lehet velük kipróbálni mindent, míg a szépek csupán alap felállásban szeretik?
2017. ápr. 23. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Kövér nő vagyok a mai fogalmak szerint, de egyáltalán nem vagyok perverz. Viszont nem is unalmas velem. :-)
2017. ápr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Hamár a külsejük nem túl gusztusos, legalább technikában nyújtsanak élményt.
2017. ápr. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Hát gondolom mert már az felér egy emberkínzással ha meglovagolnak. :Đ
2017. ápr. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem testalkattol függ ki mennyire perverz. Példaul én vékony vagyok és mindenben benne vagyok van egy husisabb barátnőm aki vissza huzodo ugy hogy ez szimplan szemelyiseg kerdese semmi koze az alkathoz
2017. ápr. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapból 1 jó csaj, el van dőlve magától. Aki kicsit csúnyácskább, az általában kompenzál. Kedvesebb, figyelmesebb, anyásabb stb. De az ágyban is jobban odateszi magát. Ez az én tapasztalatom.
2017. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sportos testalkatú vékony csaj vagyok és szerintem sokkal sokkal sokkal perverzebb mint sok ducibb lány. Nem igazán a méretektōl függ minden. Jó de van ami igen😏
2017. ápr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6


Értem. És miben merül ki nálad a perverzség? Abban, hogy akár az orálban is benne vagy? :D

2017. ápr. 23. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!