Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Ti szex közben beszélt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti szex közben beszéltek a párotokhoz? Vagy csak nyögdécseltek?

Figyelt kérdés

Amikor nagyon beindultok beszéltek csúnyán?

Ha igen mit mondtok?

Beindít, ha a fiú beszél vulgárisan?

Hangosan, vagy súgva, vagy esetleg tök némán szexeltek?

Ha nincs párotok, a kérdés a maszturbálás közbeni hangadásra vonatkozik.


2017. ápr. 21. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van mikor beszélünk van mikor kussban vagyunk addig amíg nem érünk csúcsra és van mikor néha nyögünk... Változó
2017. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Végig tök kussban vagyunk
2017. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mondta a barátom,hogy "fog már be a szád!"

"Azért dumálsz ennyit mert rá vagy kapcsolódva a központi agyra"?...A nevetéstől lefordultam róla.:)

2017. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs párom, néha ilyen "nyögéseket" kiadok magamból, vagy ha nagyon jó, akkor sikongok egy kicsit.
2017. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Maszti közben én csak remegni, levegőt kapkodni, meg morogni szoktam :)De izgalmi állapotban valahogy erősebben hallom saját hangomat,nem tom más így van-e ezzel?:..Úgy fokozódik minden,hangok,érintések meg minden.20/L
2017. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

A barátnőm csak nyögött, meg elnyújtottan morgott. Aztán elkezdtem "megkövetelni", hogy mondja, hogy "most", amikor elélvez. Egyszer csak bevallotta, hogy ez nagyon izgató. Végül eljutottunk oda, hogy mindenféle dolgokat meg tudunk közben beszélni, és nagyon élvezzük.

Mindenkinek ajánlom. :)

2017. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam beszélni hozzá. Leginkább akkor szólalok meg, ha valamit nagyon jól csinált. Néha kicsúszik egy-két csúnya szó, amikor nagyon élvezem. Nem vagyunk hangosak.
2017. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!