Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már úgy, hogy elötte jópár napig, vagy 1 hétig nem élveztetek el?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy ment utána a szex? Mennyi ideig tartott elötte a szünet?

Milyen volt így elélvezni? Mennyi ideig bírtatok szexelni?

Mit szólt a partneretek?

Írjátok meg a nemeteket és hogy akkor hány évesek voltatok.


2017. ápr. 19. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez beleszámit életem első szexuális jellegü élménye során. Akkor elötte magamhoz se nyultam vagy 2 honapja. Bár nagyon nagyon fiatal voltam még de eszméletlen orgazmusom volt azota se volt akkora!! :D

L

2017. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 hét volt a leghosszabb én külföldön voltam üzleti uton, barátnőm meg idehaza volt. De miért ne ment volna ,nincs egészségügyi problémám. Miután hazatértem hatalmasat keféltünk, fantasztikus érzés volt, igaz az első kör hamar vége lett, de folytattuk egész este. Mit szolt volna hozzá tudta nagyon jól, hogy ez lesz, az első menet hamar vége lesz. 26/f
2017. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, többször is.

Nem okozott gondot, ki voltam éhezve, ennyi. Mivel csaj vagyok, nem okoz gondot a több orgazmus. És épp így vagyok, hogy nem szexeltem, szóval nem írok dátumot

22 N

2017. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, megesett. Úgy két hét szünet volt nekem is, és a páromnak is.


Ő pár érintéstől iszonyatosan benedvesedett, de ennek ellenére vagy 20 percig tudtam magam tartani, neki 3 orgazmusa volt.

Utána a térdéig csorgott ki belőle a cucc.

Nem régen történt, mind a ketten 46 évesek vagyunk.

2017. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bazsixxx ***** válasza:
volt. három hete nem élveztem már el
2017. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!