Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezem, ha orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem, ha orálisan kényeztetnek. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok, és eddig egy partner sem tudott eljuttatni a csúcsra. Jó érzés, de nem olyan hűha.. Vagy ők nem elég jók ebben?
2017. ápr. 16. 17:07
 1/4 Linó03 ***** válasza:
100%
Nekem nagyobb bajom, hogy akárhogy kényeztetnek, alig tudom élvezni. Na, ott velem van a baj. De ha te máshogy élvezed, akkor lehet, hogy egyszerűen csak nem elég erős az inger, mert a nyelv azért tud elég finom és lágy lenni. Esetleg kérd meg, hogy csinálja erősebben.
2017. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

ha magadnak csinálod mennyi idő alatt mész el? és mennyire csinálod erősen?


24F

2017. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Minden nő más, minden nő máshogyan szereti, más intenzitással, valaki csak ujjazással szereti, valakinek így jó, valakinek úgy jó, éppen ezért nem biztos, hogy pasik csinálták rosszul, hanem te voltál az, aki nem irányítottad őket afelé, hogy jó legyen. Mert neked lehet, hogy teljesen máshogy jó, mint ahogy a pasik korábbi partnereinek. És erre neked kell rávezetned őket, mert ők csak csinálják, de te vagy az, aki érzi, hogy neki hogy jó.
2017. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, csak azért, mert egyik partnered se csinálta jól. Én is egy időben azt hittem, hogy ez nem nekem való. Aztán lett olyan partnerem, aki tudta is, hogy kell rendesen nyalni. Azóta szeretem :D
2017. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!