Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Nők, mikor szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nők, mikor szoktátok alkalmazni ezt a módszert?

Figyelt kérdés

Tudjátok ott van és talán azt is, hogy néz benenteket, de még egy pillantást sem vettek rá, mintha ott sem lenne, mintha levegő lenne. Talán azt is modnthatnám,hogy el is fordítjáto ka fejeteket stb...


ez akkor van, ha vki számotokra megvetendő, abszolut közömbös, unszimpatikus ?


2017. ápr. 15. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyáltalán nem szimpatikus vagy számomra undorító amit művel. Vagy egyszerűen taszító ahogy feltűnően bámul
2017. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
ez sok mindentől függ, ha ismerem az illetőt és mondjuk húzni akarom akkor is simán csinálok ilyesmit, de persze olyan a másik három is simán előfordulhat, szerintem ezt nem lehet skatulyázni
2017. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ilyen esetekbe sokszor kerülök ezért kiváncsi vagyok miért csináljátok...
2017. ápr. 15. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen rengeteg fiatal nő dolgozik. A nőket, első találkozáskor alaposan meg szoktam nézni, de nem tudatosan, csak úgy, érdeklődésből.

A nagyobbik részük ezt nem szokta másként értelmezni, mint ami: hogy csinosnak találom őket. Nem szokott ebből baj lenni, mert amúgy nem vagyok se szemtelen, se nyomulós, hanem tisztelettudó, bár közvetlen. Azonban volt már több kellemetlenségem is, mert a magukat magasra tartó nők, különösen, ha egy irodában néhány hasonló összekerült, iszonyúan meg tudtak sértődni az érdeklődő pillantásomtól. Sajnos, erre csak utóbb szoktam rájönni, amikor a kérdező altal leírt viselkedéssel találkoztam. :) Csak nagy sokára jöttem rá, mi volt a bajuk. Azt is észrevettem, hogy olyankor szokott ilyen gixer beütni, ha a lányok csúnyácskák, vagy szép arcúak, de nagyon kis mellüek voltak. :) Nem egyszer megtörtént, hogy később rájöttek, hogy "nem vagyok olyan", és jóban lettünk, de sose beszéltünk a "rossz időkről".

2017. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!