Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha kicsi a farkam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kicsi a farkam és amikor így online beszélgetésnél arra kerül a sor, hogy képet cseréljünk?

Figyelt kérdés

Olyan kellemetlen. Annyira nem kicsi szerintem, átlagos, de képről nem ez köszön vissza és a lánynak el is meg minden kedve az egésztől valszeg.


Hogy lehetne ezt kikerülni? Ha nem küldök, akkor meg biztosan csak "szórakozok".


2017. ápr. 14. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem a méret számít! ;) (lány)

Azok a lányok hülyék, biztos vagyok benne hogy van olyan aki kedvelné a te farkad!

2017. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Dehogy megy el tőle a kedve.Ha szimpi vagy neki,akkor nem fogja érdekelni,hogy mekkora a farkad.

13-16 cm az átlag,ha ebben benne vagy akkor meg hivatalosan is átlagos a méreted.:)

2017. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, olyan jó, hogy nem csak bunkó, lekezelő lányok vannak. köszi egyébként, észben tartom ezeket :)
2017. ápr. 14. 21:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak nekem furcsa, hogy internetes ismerkedésnél a farkadról fogsz képet küldeni? Nem akarlak bántani, nekem tényleg kicsi van, de nem biztos, hogy olyan lánnyal kéne ismerkedni, aki a farkadról kér képet, hiszen akkor nyilvánvaló, hogy neki ez fontos. Ha meg neki fontos, akkor sajnos több, mint valószínű, hogy a nagy farokra izgul. Normális, értelmes lányokkal kell ismerkedni (mindenkinek, de akinek kicsi, annak pláne), mert ha ilyen hülyékkel ismerkedsz, akkor lerombolják az önbizalmad. Ha meg lerombolják az önbizalmadat, akkor lehet elszalasztod azt a normális csajszit, aki pont telibe szarja, hogy kinek mekkora a farka, mert ő magadért szeretne, nem pedig a péniszedért. 23/F
2017. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsóval mélyen egyetértek. De gondolom a szexkapcsolat, camsex a cél, nem? Hát, kicsi farokkal lehet, hogy nem kéne.
2017. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Uh, hát én régimódi vagyok.

Nálam a képcsere arcképet vagy egész alakos képet jelent,

a p*námat meg meglátja a másik, ha már szexre kerül a sor.


21/L

2017. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Főleg szex céljából ismerkedek velük igen :)


Tudom, hogy nagyon elitélendő, de most ez kell nekem szerintem.

2017. ápr. 14. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, megnyugodtam, hogy nem csak én furcsállom, hogy két egymásnak idegen ember küld képet a másiknak a genitáliájáról. :D
2017. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy csajoknak küldöd? :) Lehet, hogy valami buzerák, megkapja a képedet, és eltűnik, megkapta amit akar. Elég rossz ismerkedési formát választottál...
2017. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
fotózd olyan szögből, amin nagyobbnak látszik
2017. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!