Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van más is, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van más is, aki hamarabb elélvez szex közben mint a párja?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy le kellett állítani a pasitokat?
2017. ápr. 5. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig előreengedem a párom az elélvezésben! f40
2017. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig. Páom még ilynekor is "előre enged" :)
2017. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Legjobb esetben egyszerre élveztek el, de azért ez nem gyakori.

Jó esetben a nő élvez el előbb.

És végül rossz esetben a férfi élvez el előbb.


Szóval nem értem, mi bajod azzal, ha előbb elélvezel, mint a faszid, inkább örülj. Ha ő élvezne el hamarabb, akkor az lenne bajod..

2017. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha én annyiszor mennék el egy este mint a párom, már rég szívrohamot kaptam volna. Volt hogy 12 orgazmust számoltam, de 4-5 az átlag. Ja és csiklón, hüvelyben, és popsiban is van orgazmusa. Nekem pedig 1 nap egyszer, maximum kétszer van 35f párom 35n
2017. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 János Gilján ***** válasza:

4-es: Ha megtanulod a magmegtartó férfi multiorgazmus technikáját, neked is lehet egy együttlét alatt több orgazmusod. Nekem általában 2-3 szokott lenni az aktust záró hagyományos "spriccelős" előtt.


Hogy a kérdezőre is reagáljak, nálunk a multiorgazmusos technikám miatt gyakorlatilag irreleváns, hogy milyen korán jön (az első) orgazmusom. Általában a behatolás után 2-5 percel szokott jönni, aztán átlag 5-10 percenként jön a többi. Arra mindig figyelünk, hogy ne ejakuláljak előbb, minthogy ő ki tudjon elégülni rendesen.

2017. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!